Sarp Group'un, son ticari üniteleri açık artırmada

Sarp Group, Dünya’nın en prestijli mimari projesi Sarphan Finans Park’taki son ticari üniteleri açık artırma ile satışa sunuyor

Sarp Group'un, son ticari üniteleri açık artırmada

27 Mayıs 2013 / emlakwebtv
Avrupa’nın ve Dünya’nın en prestijli gayrimenkul projesi ödülleri’ne sahip olan Sarphan Finans Park önemli devlet kuruluşları ve bankaların buluştuğu İstanbul Finans Merkezi’nin tam kalbinde sizlere gücün anahtarını sunuyor. Avrupa’nın ve Dünya’nın en önemli gayrimenkul projesi seçilen Sarphan Finans Park’ta ticari ünite sahibi olmak için 10 Haziran Pazartesi günü saat 15:00’te Emlak Konut GYO A.Ş. Müdürlüğü’nde gerçekleştirilecek açık artırmayı kaçırmayın.

Kazandıran Yatırım, Kazandıran İşyeri
Sarphan Finans Park'ın proje dizaynından malzeme seçimine, yapı detaylarından kalifiye işçiliğe kadar her ayrıntısı üstünde titizlikle durduklarını ve gerçek anlamda kusursuz, birinci sınıf bir eseri hayata geçirdiklerini belirten Sarp Group Yönetim Kurulu Başkanı Alaaddin Akar, Sarphan Finans Park ticari ünitelerinde yer almak için ulusal ve uluslararası iş çevrelerinin birbirleriyle yarıştığını ve kısa bir zaman dilimi içerisinde rekor düzeyde prim yaptığını dile getirdi. Sarphan Finans Park ticari alanlarının İFM'nin hemen girişinde yer almaları nedeniyle İstanbul'un en yoğun iş trafiğine sahip olacak işyerlerinin başında geleceğinin altını çiziyor. Türkiye ekonomisinin çıtasını yükseltecek İFM'nin tam kalbinde yer almanın ticari kuruluşlara büyük avantaj sağlayacağını belirten Akar, emsalleri arasında Sarphan Finans Park'ın açık arayla prim şampiyonu olduğuna vurgu yapıyor.

Sarp Grup hakkında detaylı bilgi için : www.sarpgroup.com

Firma Bilgisi: Sarp Group