Sarphan Finans Park A Blok VIP Ofisler satışta

Ataşehir Finans Merkezi Bölgesi'nde hayata geçirilen Sarphan Finans Park A Blok VIP Ofisler satışa çıkarıldı

Sarphan Finans Park A Blok VIP Ofisler satışta

Ataşehir Finans Merkezi Bölgesi'nde hayata geçirilen Sarphan Finans Park A Blok VIP Ofisler satışa çıkarıldı. Sarphan Fİnans Park VIP 300 Ofisleri'nde alanları 42 metrekare ile 829 metrekare arasında değişen 349 bağımsız bölüm yer alıyor. Ofislerde fiyatlar 830 bin TL'den başlayarak 2 milyon 810 bin TL'ye kadar yükseliyor.

Yeni Sarp İnşaat Öz Akar Elektrik A.O. tarafından Ataşehir'de hayata geçirilen Sarphan Finans Park projesinde sahip olduğu helikopter pisti ile dikkat çeken ofisler, Sabiha Gökçen Havaalanı'na oldukça yakın. Cazip fiyat ve ödeme koşulları ile satışa çıkan ofisler, Sarphan Finans Park'ın yeni zirvesi olarak adlandırılıyor.

İnşaat ve satışların tüm hızıyla devam ettiği, yaklaşık 600 milyon TL'lik yatırım değeriyle inşa edilen proje, Ömer Çamoğlu imzası taşıyor. Sarphan Finans Park'ta: tenis kortu, basketbol sahası, kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, çocuk kulübü, fitness, resepsiyon, konsiyerj hizmeti, bilboard, masa tenisi, play station oyun alanları ve yaklaşık 1550 araçlık otopark yer alıyor. 

Projenin tamamında konut ve iş yeri olmak üzere 937 bağımsız bölüm yer alıyor. 2011 yılının Ağustos ayında inşaatına başlanan Sarphan Finans Park'ın 2015 yılında sahiplerine teslim edilmesi hedefleniyor. VIP 300 Ofisleri projesinin T.C Merkez Bankası, SPK, BDDK, Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank gibi önemli kurumların bu bölgeye taşınmasıyla ekonominin kalbi olacağı düşünülüyor.

VIP 300 Ofisleri iletişim bilgileri
Telefon : 444 4 733
Web : http://www.sarphanfinanspark.com.tr/

Proje Bilgisi: Sarphan Finans Park