Sarphan Finans Park'da son 5 daire

İstanbul Finans Merkezi'nde yer alan Sarphan Finans Park'ta stüdyo ve 1+1 dairelerin bitti, 2+1 daireler ise beş adet kaldı

Sarphan Finans Park'da son 5 daire

12 Kasım 2012 / emlakwebtv
Sarp Group'un TOKİ iştirakleri Emlak Konut GYO ve Emlak Pazarlama İnşaat (EPP) işbirliğiyle inşa ettiği Sarphan Finans Park, hızla gelişen Türkiye ekonomisinin ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla kurulan İstanbul Finans Merkezi'nde (İFM) yer alan proje, yatırımcılar ve iş çevrelerinden yoğun ilgi görüyor. İFM'nin tamamlanıp hizmete girmesiyle birlikte çok daha değer kazanacak olan Sarphan Finans Park'ta bulunan stüdyo ve 1+1 daireler şimdiden tükenmiş bulunuyor. 2+1 residence dairelerinden ise sadece beş adet kaldığı belirtiliyor.

Sarphan Finans Park'ın gördüğü büyük ilgiden memnuniyet duyduğunu ifade eden Sarp Group Yönetim Kurulu Başkanı Alaaddin Akar, bugüne değin Sarphan Finans Park'tan residence daire ya da ticari alan satın alan kişi ya da kurumların son derece karlı çıktıklarını, önümüzdeki dönemlerde ise bu kazancın katlanarak artacağına vurgu yapıyor. Sarphan Finans Park'ta yaşamak ya da iş yapmak isteyenlere her türlü ödeme kolaylıklarını sunduklarını söyleyen Akar, Sarphan Finans Park'a ilginin uluslararası düzeyde olduğunun altını çiziyor.  

Ultra lüks residence daireler
54 katlı projede her türlü rezidans hizmeti, Türkiye ve dünyanın önde gelen markalarının yer alacağı alışveriş merkezi, şık sosyal mekanlar, yeşil peyzaj, kapalı ve açık havuz, spor kompleksi, fitness salonu, çocuk kulübü, çocuk oyun alanları, 10 katlı otopark, bodrum katlarında her daire için depo alanı, merkezi ısıtma ve soğutma, gelişmiş ses ve ısı yalıtımı, yangın yönetmeliğine uygun sprinkler yangın söndürme sistemi, daireden daireye ve daireler ile mağazalar arasında kapalı devre iletişim gibi hayatı kolaylaştıran birçok özel imkan bulunuyor. Bununla birlikte, İstanbul'da olası en şiddetli deprem için simülasyon testine tabi tutulan ve testi başarıyla geçen Sarphan Finans Park, residence sakinlerine ve iş çevrelerine ultra lüks konforun yanı sıra İstanbul'un en güvenilir, en sağlam ofis alanlarını sunarak da fark yaratıyor.

Sarphan Finans Park Residence'ın her türlü ihtiyaca cevap veren, stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 tiplerinde daireler bulunuyor. Toplam 340 konutun yer aldığı Sarphan Finans Park Residence'ta konut alanları stüdyo dairelerde 40 metrekare, 1+1 dairelerde 62-65  metrekare, 2+1 dairelerde 98-140 metrekare, 3+1 dairelerde ise 118-173 metrekare arasında değişiyor.

Proje Bilgisi: Sarphan Finans Park