Sarphan Finans Park değerine değer katıyor

Türkiye'nin ve Dünya’nın gözbebeği olan Finans Merkezinin inşaatlarının başlaması ile Finans Merkezinin tam kalbinde yer alan ve ilk proje olan Sarphan Finans Park değerine değer katıyor

Sarphan Finans Park değerine değer katıyor

16 Mayıs 2013 / emlakwebtv
Ataşehir'de kurulan Türkiye'nin finans başkentinin tam kalbinde yer alan, uluslararası mimari ödüllü Sarphan Finans Park projesini TOKİ iştirakleri Emlak Konut GYO ve Emlak Planlama İnşaat (EPP) işbirliğiyle inşa eden ve iş dünyasına dev fırsatların kapısını açan Sarp Group Yönetim Kurulu Başkanı Alaaddin Akar ‘’Finans Merkezinin 50 bin kişiye istihdam sağlayacağını ve Sarphan Finans Park olarak böylesine muazzam bir projenin tam kalbinde yer almanın büyük bir ayrıcalık olduğunu’’ dile getirdi. Türkiye’de vitrin niteliği taşıyacak olan Finans merkezinin ilk projesi olan Sarphan Finans Park’ın son fırsatlarının kaçırılmaması gerektiğine vurgu yaptı.

Yüksek kazanç kaynağı, sağlam yatırım
İstanbul Finans Merkezi'nin (İFM) tam kalbinde yer alan ve yatırımcılar ile işini geliştirmek isteyen sektörel çevrelere sunduğu potansiyel avantajlarının yanı sıra rekor prim kazandıran Sarphan Finans Park, İstanbul'un prim rekortmeni iş ve yaşam merkezlerinin başında geliyor. İstanbul Finans Merkezi bölgede iş kurmak, geliştirmek ya da yatırım yapmak isteyen çevrelere benzersiz avantajlar sunuyor. Finans merkezi bulunduğu coğrafi konum ve hızlı gelişen ülke ekonomisi nedeniyle İstanbul, dünya finans piyasalarının kalbinin attığı yeni merkez olarak görülüyor. Sarphan Finans Park, projesinin içinde yer alan rezidansları, ofisleri, dükkanları ile ilklere imza atan ultra modern yaşam ve iş merkezi olarak yüksek kazanç ve sağlam yatırım fırsatlarını sunuyor.

Sarphan Finans Park hakkında detaylı bilgi için : www.sarphanfinanspark.com.tr

Proje Bilgisi: Sarphan Finans Park