Sarphan Finans Park depreme dayanıklı

Deprem simülasyon testlerine tabi tutulan Sarphan Finans Park testlerden başarıyla geçti

Sarphan Finans Park depreme dayanıklı

13 Ağustos 2012 / emlakwebtv
 
Sarp Group'un Emlak Konut GYO ve Emlak Pazarlama İnşaat (EPP) işbirliğiyle inşa ettiği Sarphan Finans Park, İstanbul'da olası en şiddetli deprem için simülasyon testine tabi tutuldu ve testi başarıyla geçti.

Sarphan Finans Park Ofis
Toplam 13 kattan oluşan Sarphan Finans Park Ofis 123 ofisten oluşuyor. Ve içerisinde 4 kat otopark, lobi, resepsiyon, her türlü teknik donanıma sahip ofisler, süs havuzu, ön ve yan cephelere bakan ofislerde teraslar ve kat bahçeleri, panoramik asansörler, merkezi ısıtma ve soğutma, gelişmiş ses ve ısı yalıtımı bulunuyor. Sarphan Finans Park Ofis, İstanbul Finans Merkezi hizmete girmeden önce tamamlanarak iş dünyasına hizmet vermeye başlayacak.
 
Sarphan Finans Park Residence
54 katlı Sarphan Finans Park Residence'ta her türlü rezidans hizmeti, Türkiye ve dünyanın önde gelen markalarının yer alacağı alışveriş merkezi, şık sosyal mekanlar, yeşil peyzaj, kapalı ve açık havuz, spor kompleksi, fitness salonu, çocuk kulübü, çocuk oyun alanları, 10 katlı otopark, bodrum katlarında her daire için depo alanı, merkezi ısıtma ve soğutma, gelişmiş ses ve ısı yalıtımı, yangın yönetmeliğine uygun sprinkler yangın söndürme sistemi, daireden daireye ve daireler ile mağazalar arasında kapalı devre iletişim gibi hayatı kolaylaştıran birçok özel imkan bulunuyor.
 
Sarphan Finans Park Residence'da stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 ferah ve geniş daireler bulunuyor. Toplam 340 konutun yer aldığı Sarphan Finans Park Residence'ta konut büyüklükleri stüdyo dairelerde 40 m2, 1+1 dairelerde 62-65  m2, 2+1 dairelerde 98-140 m2, 3+1 dairelerde ise 118-173 m2 arasında değişiyor.

Sarphan Finans Park 2011 Avrupa Gayrimenkul Ödülleri Karma Kullanım Kategorisi'nde "Beş Yıldızlı Avrupa'nın En Prestijli Projesi", 2011 Aralık ayında ise Kıtalararası Gayrimenkul Ödülleri Karma Kullanım Mimarisi finalinde dünyanın bir numaralı gayrimenkul projesi ilan edilmişti.

Proje Bilgisi: Sarphan Finans Park