Sarphan Finans Park’ın 3 günde 3’te 1’i satıldı

İstanbul Finans Merkezi'nde yükselecek Sarphan Finans Park'ın ticari alanlarının, üç günde üçte biri sahiplerini buldu

Sarphan Finans Park’ın 3 günde 3’te 1’i satıldı

29 Kasım 2012 / emlakwebtv
Sarp Group'un TOKİ iştirakleri Emlak Konut GYO ve Emlak Pazarlama İnşaat (EPP) işbirliğiyle inşa ettiği ve İstanbul Finans Merkezinde yer alan Sarphan Finans Park, ihale sürecinde yoğun ilgi ile karşılaştı. 22 Kasım'da ihaleye çıkarılan Sarphan Finans Park'ta yer alan ticari alanların üçte birinin satışı sadece üç günde tamamlandı.

Kazandıran yatırım, kazandıran işyeri
İhale sürecinde bekledikleri bir ilgiyle karşılaştıklarını ifade eden Sarp Group Yönetim Kurulu Başkanı Alaatin Akar, bugüne değin rekor düzeyde prim yapan Sarphan Finans Park ticari alanlarının İFM'nin hemen girişinde yer almaları nedeniyle İstanbul'un en yoğun iş trafiğine sahip olacak işyerlerinin başında geleceğinin altını çiziyor. Türkiye ekonomisinin çıtasını yükseltecek İFM'nin tam kalbinde yer almanın ticari kuruluşlara büyük avantaj sağlayacağını belirten Akar, emsalleri arasında Sarphan Finans Park'ın açık arayla prim şampiyonu olduğuna vurgu yapıyor.  

Dünyanın 1 numarası
2011 Avrupa Gayrimenkul Ödülleri Karma Kullanım Kategorisi'nde "Beş Yıldızlı Avrupa'nın En Prestijli Projesi", 2011 Aralık ayında ise Kıtalararası Gayrimenkul Ödülleri Karma Kullanım Mimarisi finalinde dünyanın bir numaralı gayrimenkul projesi ilan edilen Sarphan Finans Park, İstanbul Finans Merkezi'nde standartları zirveye taşıyan beş yıldızlı yaşam ve iş merkezi olarak iş çevreleri başta olmak üzere merkezde yer almak isteyenlere avantaj üstüne avantaj sunuyor. proje hakkında detaylı bilgi almak için www.sarphanfinanspark.com.tr adresine tıklayabilirsiniz.


Proje Bilgisi: Sarphan Finans Park