Sarphan Finans Park Monopoly’den ilham aldı

İFM'nin tam kalbinde yükselen Sarphan Finans Park'ın yeni tanıtım filmi iletişimde fark yaratıyor

Sarphan Finans Park Monopoly’den ilham aldı

21 Ocak 2013 / emlakwebtv
Sarp Group'un TOKİ iştirakleri Emlak Konut GYO ve Emlak Pazarlama İnşaat (EPP) işbirliğiyle inşa ettiği Sarphan Finans Park, hızla gelişen Türkiye ekonomisinin ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla kurulan İstanbul Finans Merkezi'nin (İFM) tam kalbinde yer alan bir proje olarak öne çıkıyor. Sarp Group, Sarphan Finans Park'ın tanıtımında da sıradışı bir yol izliyor, yalnızca yerli yatırımcıyı değil, projeye yoğun ilgi gösteren yabancı yatırımcı çevrelerini de hedefleyen reklam filminde 'monopoly' oyunu ile fark yaratıyor.

Şans, tercih ve doğru karar
Sarphan Finans Park'ın reklam filminde tüm dünyada bilinen ev oyunu monopoly taşıyıcı faktör olarak kullanıldığını ifade eden Sarp Group Yönetim Kurulu Başkanı Alaaddin Akar, monopoly oyununda olduğu gibi şansın tercih hakkı ile birleştiğinde doğru kararın verilebileceğini anlatmaya çalıştıklarını belirtti.

Daha önce yapılmamış bir reklam öyküsüne imza attıklarını dile getiren Akar, kampanya fikrinin yaratıcısı ve prodüksiyonun yapımcısı reklam ajansı Gravga Group ile filmin her aşamasında hemfikir olduklarını da sözlerine ekliyor.   


Proje Bilgisi: Sarphan Finans Park