Sarphan Finans Park satışları devam ediyor

Sarphan Finans Park rezidans bloğundaki dükkan satışları devam ediyor

Sarphan Finans Park satışları devam ediyor

Sarphan Finans Park Ataşehir’de toplam 340 adet konut ve 53 adet mağazadan meydana geliyor. 280 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılan Sarphan Finans Park projesi Sarp Group ile TOKİ iştirakleri Emlak Konut GYO ve Emlak Pazarlama İnşaat Proje Yönetim A.Ş. işbirliğiyle inşa ediliyor. Sarphan Finans Park mimari tasarımları Çamoğlu Mimarlık tarafından yapılıyor.

Rezidans bloğu 54 kat, ofis bloğu 13 kat ve otel bloğu da 20 kat olan Sarphan Finans Park satılık daireler ise 1+1, 2+1, 3+1 şeklinde konumlandırılıyor. Sarphan Finans Park satılık daire özelikleri arasında 4 kat otopark, kat bahçeleri, lobi, resepsiyon, merkezi ısıtma, süs havuzları bulunuyor. Sarphan Finans Park satılık daire sahiplerine özel olarak tasarlanan sosyal donatılar arasında kapalı ve açık yüzme havuzu, helikopter pisti, kapalı otopark, restoran, spor salonu, havuz bar ve sosyal alanlar bulunuyor. Sarphan Finans Park satılık daire büyüklükleri 40 metrekare ile 173 metrekare arasında değişiyor.

Sarphan Finans Park hangi ödülleri aldı?
-2011 Avrupa Gayrimenkul Ödülleri Karma Kullanım Kategorisi'nde "Beş Yıldızlı Avrupa'nın En Prestijli Projesi",
-2011 Aralık ayında Kıtalararası Gayrimenkul Ödülleri Karma Kullanım Mimarisi finalinde dünyanın bir numaralı gayrimenkul projesi seçildi.

Sarphan Finans Park satış fiyatları
Sarphan Finans Park satılık dairelerin tamamı tükenmiş olup, Sarphan Finans Park rezidans bloğundaki pasajların satışları devam etmektedir. Buradaki dükkanların metrekaresi de ortalama 22 bin TL’den başlıyor. Sarphan Finans Park ödeme planı kapsamında ise nakit ödemeler geçerli oluyor.

Sarphan Finans Park nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Sarphan Finans Park Ataşehir’de yer alıyor.

Sarphan Finans Park satış ofisi adres: 3317 Ada 5 Parsel Site Mah. Finans Merkezi Bölgesi Ümraniye-İstanbul

Sarphan Finans Park iletişim bilgileri
Tel: 444 4 733
E-Posta: info@sarphanfinanspark.com.tr

Sarp Group merkez ofis adres: Kızılırmak Mah. 1443. Cadde No: 22/2 Green İş Merkezi Çankaya-Ankara
Tel: 0 312 446 29 90 – 91
E-Posta: info@sarpgroup.com
www.sarphanfinanspark.com.tr

Proje Bilgisi: Sarphan Finans Park