Sarphan Finans Park’ta satışlar hızla sürüyor

Sarp Group'un Emlak Konut GYO ve Emlak Pazarlama işbirliğiyle inşa ettiği Sarphan Finans Park’ta satışlar yarıyı geçti

Sarphan Finans Park’ta satışlar hızla sürüyor

8 Ocak 2013 / emlakwebtv
Sarp Group'un TOKİ iştirakleri Emlak Konut GYO ve Emlak Pazarlama İnşaat (EPP) işbirliğiyle inşa ettiği Sarphan Finans Park, hızla gelişen Türkiye ekonomisinin ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla kurulan İstanbul Finans Merkezi'nin (İFM) tam kalbinde yer alıyor. Ulusal ve uluslararası iş çevrelerinin yer almak için birbirleriyle yarıştığı Sarphan Finans Park ticari alanları, halihazırda rekor düzeyde prim yapan iş ve yaşam merkezlerinin başında geliyor.

Sarphan Finans Park'ın bugüne kadar yatırımcısına en çok kazandıran merkezlerin başında geldiğini ve satışların yarıyı geçtiğini ifade eden Sarp Group Yönetim Kurulu Başkanı Alaaddin Akar, merkezde tamamen özel bir yaşam tarzını hayata geçirdiklerini, iş çevrelerine ise dört dörtlük konfora ve büyük fırsatlara sahip bir iş ortamı sunduklarını beyan ediyor.

Üst düzey sağlamlık ve güvenlik
İstanbul'da olası en şiddetli deprem için simülasyon testine tabi tutulan ve testi başarıyla geçen Sarphan Finans Park, olası bir büyük yangın ya da beklenmedik şiddetli bir fırtınaya karşı kurgulanan simülasyon testlerinden de başarıyla geçerek üstün güvenliğini kanıtlamış bulunuyor.

Üst düzey konfor ve prestij
Toplam 13 kattan oluşan Sarphan Finans Park Ofis'te 4 kat otopark, lobi, resepsiyon, her türlü teknik donanıma sahip ofisler, süs havuzu, ön ve yan cephelere bakan ofislerde teraslar ve kat bahçeleri, panoramik asansörler, merkezi ısıtma ve soğutma, gelişmiş ses ve ısı yalıtımı bulunuyor. Kat bahçelerine açılan ofis katlarının ferah bir iş ortamı yarattığı, toplam 123 ofisten oluşan Sarphan Finans Park Ofis, iş ve ekonomi dünyasının tam kalbinde olmanın avantajlarını beraberinde getiriyor, şirketlerin değerine değer katmayı hedefliyor.

Üst düzey sosyal birimler
54 katlı Sarphan Finans Park Residence'ta ise her türlü rezidans hizmeti, Türkiye ve dünyanın önde gelen markalarının yer alacağı alışveriş merkezi, şık sosyal mekanlar, yeşil peyzaj, kapalı ve açık havuz, spor kompleksi, fitness salonu, çocuk kulübü, çocuk oyun alanları, 10 katlı otopark, bodrum katlarında her daire için depo alanı, merkezi ısıtma ve soğutma, gelişmiş ses ve ısı yalıtımı, yangın yönetmeliğine uygun sprinkler yangın söndürme sistemi, daireden daireye ve daireler ile mağazalar arasında kapalı devre iletişim gibi hayatı kolaylaştıran birçok özel imkan bulunuyor.

 

Proje Bilgisi: Sarphan Finans Park