Sarphan Finanspark C Bloğu teslimleri tamamlandı

Sarphan Finanspark C Bloğu teslimleri tamamlandı. İşte proje özellikleri

Sarphan Finanspark C Bloğu teslimleri tamamlandı

Sarphan Finanspark C Bloğu 123 adet ofis ve 16 adet dükkandan meydana geliyor. Sarphan Finanspark C Bloğunda yer alan ofis büyüklükleri 51 metrekare ile 119 metrekare arasında değişiyor. Sarphan Finanspark C Bloğu dükkan büyüklükleri de 100 metrekare ile 338 metrekare arasında değişiyor.

21 bin metrekare alan üzerinde konumlanan Sarphan Finanspark C Bloğu özellikleri arasında tenis kortu, basketbol sahası, kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, çocuk kulübü, fitness, resepsiyon, konsiyerj hizmeti, bilboard, masa tenisi, play station oyun alanları ve yaklaşık 1550 araçlık otopark yer alıyor.

Yaklaşık 900 milyon TL’lik yatırım değeriyle hayata geçirilen Sarphan Finans Park projesinde tamamında konut ve iş yeri olmak üzere 937 bağımsız bölüm yer alıyor. Projenin C blok ofislerinde teslimler Nisan ayı başında başlamış olup, Sarphan Finanspark C Bloğu teslimleri tamamlandı. 

Sarphan Finanspark C Bloğu nerede?
VIP 300 Ofisleri Ataşehir Finans Merkezi Bölgesi'nde yer alıyor. Sarphan Finans Park T.C Merkez Bankası, SPK, BDDK, Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank gibi önemli kurumların bu bölgeye taşınmasıyla ekonominin kalbi olacağı düşünülüyor. 

Sarphan Finanspark C Bloğu iletişim bilgileri
Adres : 3317 Ada 5 Parsel Site Mah. Finans Merkezi Bölgesi 34770 Ümraniye/İstanbul
Telefon : 444 4 73