Sarsala Konakları

Barut İnşaat imzası ile Muğla Dalaman'da hayata geçirilen Sarsala Konakları teslimlerinin 2016 yılında yapılması bekleniyor

Sarsala Konakları

Barut İnşaat imzası ile Muğla Dalaman'da hayata geçirilen Sarsala Konakları teslimlerinin 2016 yılında yapılması bekleniyor. 7 bin 500 metrekare arsa alan üzerinde inşa edilen Sarsala Konakları 2+1 dairelerden meydana geliyor. 

Sarsala Konakları projesinde 300'den fazla kişinin yaşaması planlanıyor. Havuz manzarasına hakim dairelerin yer aldığı proje yz ayları için aylık ve haftalık kiralanacak. 8 bloktan oluşan Sarsala Konakları daire büyüklükleri 87 metrekare olarak veriliyor. 

Sarsala Konakları

Sarsala Konakları'nda daire sahiplerine çocuk yüzme havuzu, açık otopark, kamelya, açık yüzme havuzu, güvenlik, kameralı güvenlik ve güneşlenme terası gibi sosyal ayrıcalıklar sunuluyor. Projede dairelerde ısı pay ölçer, intercom sistemi ve merkezi ısıtma yer alıyor. 

Sarsala Konakları fiyatları ise 145 bin lira olarak veriliyor. Projede daireler ise banka kredisi için uygun. Sarsala Konakları ödemeleri ve fiyatları ile ilgili detayları satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 

Sarsala Konakları

Muğla Dalaman'da hayata geçirilen Sarsala Konakları modern mimarisi ile yatırımcının ilgisini çekiyor. Sarsala Konakları adres bilgisi şöyle; Seyfettin İnce Caddesi Dalaman - Muğla. 

Sarsala Konakları iletişim bilgileri
Adres : Seyfettin İnce Cad. Dalaman/Muğla
Telefon numarası : 0252 692 16 00
Web adresi : www.sarsalakonaklari.com
e-posta adresi : info@barutinsaat.com

Sarsala Konakları

Barut İnşaat
2003 yılından bu yana sektörde ismini duyuran Barut İnşaat, müşteri memnuniyeti ve kaliteyi bir arada tutuyor. Konut projeleri, sağlık kompleksleri ve hastane gibi bir çok projeye imzasını atan  Barut İnşaat çalışmasının gücü ile yakaladığı başarıyı korumayı hedefliyor. 

Firma Bilgisi: Barut Inşaat
Proje Bilgisi: Sarsala Konakları