Satış odaklı ihtisas fuarı günleri

6. Gayrimenkul, Devremülk, Yazlık Evler ve Finans Hizmetleri Fuarı, 9 Aralık’a kadar Harbiye Askeri Müzesi’nde ziyaret edilebilecek

Satış odaklı ihtisas fuarı günleri

8 Aralık 2012 / emlakwebtv
Jnr Fuarcılık, gayrimenkul projeleri ile alıcılarını 08-09 Aralık  tarihlerinde Harbiye Askeri Müzede satış odaklı ihtisas fuarında buluşturuyor. Alıcı ile satılık projeleri buluşturan fuara bu sene Dubai-Katar-Suudi Arabistan gibi körfez ülkeleri ile Almanya ve Hollanda’ dan  yatırımcı firmalar da katılıyor.
Jnr Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Haktan Öztunalı bu seneki fuarda firmaların alıcılarına fuara özel indirim ve taksit imkanı sunacaklarını belirtti.
Halkbank’ın ana sponsorluğundaki fuara İnanlar inşaat, Eston İnşaat, Saphire Grup Bakırköy, Referans İstanbul, Yeşildağ İnşaat, Rings İstanbul, Selçuklu Holding Birinci Grup, Milenium Park, Hitit Holding, Caratpark, BraemoreTurkey, Palmedan Konakları, 212 İstanbul, Ayçoka İnşaat, Göktürk Villaları, Bodrum Konakları, GG  Danışmanlık, Torkam İnşaat,   Merdoğlu Mimarlık, Özortaklar, Aktaş İnşaat, Kandilli Evleri, BII Bosphorus  Uluslararası, Kuzu Grup, Spradon Evleri, Smyrna Park İdea, Cempay Uluslararası, Newyork Miami Evleri, 212 İstanbul Cihangir Konutları projeleri katılıyor.
 
Fuarda gayrimenkul konut projeleri, devre mülkler, yazlık evler, ofisler,  akıllı binalar, villa konutlar, plazalar, iş merkezleri ve projeleri satışa sunulacak.  Bazı firmaların özel indirimler yapacağı fuarda, satışa sunulan Newyork ve Miami evlerin de sadece yüzde 20 sini ödeyerek sahip olma imkanı sunulacak. Ziyaretçiler Amerika ile anında iletişim kurarak satın alacakları konutlarını görebilecekler. Fuarda Amerika, İngiltere, Dubai ve diğer ülkelerden finans-yatırım firmaları ve bankalar da yer alıyor.
 
20 bin kişinin ziyaret etmesi beklenen fuarda ziyaretçilere ücretsiz konserler, müze girişleri, Doğa Koleji Çocuk Bakım Servisi gibi hizmetler sunulacak.