Satış şampiyonu yine Bulvar İstanbul oldu

Emlak Konut GYO ile Bulvar İstanbul İş Ortaklığı tarafından Başakşehir bölgesinde hayata geçirilen Bulvar İstanbul, tüketicilerden büyük ilgi görüyor.

Satış şampiyonu yine Bulvar İstanbul oldu

18 Haziran 2014 / Posta Gazetesi

Emlak Konut GYO ile Bulvar İstanbul İş Ortaklığı tarafından Başakşehir bölgesinde hayata geçirilen Bulvar İstanbul, tüketicilerden büyük ilgi görüyor. Emlak Konut GYO'nun her ay düzenli olarak yayınladığı bağımsız bölüm raporunun Mayıs ayı sonuçlarına göre, BULVAR İSTANBUL, Mayıs ayında da 124 adet konut satışıyla en çok gelir elde eden proje olurken, 57 milyon 135 bin 998 lira hasılat elde etti. Daha önce dört ay üst üste elde ettiği hasılat şampiyonluğu ile büyük bir başarıya imza atan Bulvar İstanbul projesinde konutların yüzde 70’lİk kısmının satışı tamamlandı.

İki etap 15 bloktan oluşan 1555 dairenin yer alacağı projede 1+1’den 5+1’e kadar daire tipleri bulunuyor.  Temelleri atılan 2 bin 682 yatak kapasiteli hastane kampüsü Başakşehir Şehir Hastanesi’nin karşısında yer alan proje, yapımı süren Yavuz Sultan Selim Köprüsü bağlantı yolu, Atatürk Olimpiyat Stadı ve Olimpiyat metrosu ile aynı lokasyonda yer alıyor. 

Proje Bilgisi: Bulvar Istanbul