Satışı devam eden DAP Yapı Projeleri

Ses getiren projelere imza atan DAP Yapı'nın satışı devam eden projelerini sizler için derledik. İşte satışı devam eden DAP Yapı Projeler...

Satışı devam eden DAP Yapı Projeleri

Ses getiren projelere imza atan DAP Yapı'nın satışı devam eden projelerini sizler için derledik. İşte satışı devam eden DAP Yapı Projeleri...

DAP Yapı Projeleri ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için tıklayın...


1- İstmarina 

Satışı devam eden DAP Yapı Projeleri
DAP Yapı'nın Anadolu Yakası'ndaki projelerinden olan İstmarina Kartal'da yer alıyor. Emlak Konut GYO Kartal arsası üzerine kurulan İstmarina projesinde 1463 konut ve 258 ticari birim bulunuyor. 500 yat kapasiteli mega marina, özel hastane ve okul, yüzme havuzları, marinaya giden öze tüp geçit gibi birçok özellik projede yer alıyor. 2017 yılında teslim edilmesi planlanan İstmarina'da ikinci etap satışları da başlamış durumda. Projenin sosyal özellikleri arasında açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, güvenlik, kapalı otopark ve sauna yer alıyor. 

 

2- Taksim Petek Rezidans

Satışı devam eden DAP Yapı Projeleri
DAP Yapı'nın Taksim'da hayata geçirdiği Taksim Petek Rezidans projesinin yüzde 58'i lansman öncesinde satıldı. Bal peteğinden esinlenilerek hayata geçirilen projenin mimarisi petek şeklinde. Taksim Meydanı'na yürüme mesafesinde olan Taksim Petek Rezidans'ın çevresinde Show TV ve Habertürk binası bulunuyor.Hepsi balkonlu olarak tasarlanan rezidansların üst katlardaki dairelerinde teras alanları bulunıyor. 112 adet konuttan meydana gelen projede 15 ofis ve 5 mağaza bulunuyor. Taksim Petek Rezidans projesinin sosyal olanakları arasında; çocuk oyun alanları, fitness merkezi, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu ve sauna mevcut. 

 

3- Adam Kule

Satışı devam eden DAP Yapı Projeleri
İstanbul Maltepe'de hayata geçirilen Adam Kule projesi konseptini insandan alıyor. İstanbul'a sembol eserler kazandıran DAP Yapı'nın farklı mimari tasarım projelerinden olan Dap Adam Kule projesinde 254 adet konut bulunuyor. 3 bin metrekare alan üzerinde kurulan Adam Kule projesinde 1+0 ve 1+1 konut tiplerine yer veriliyor. 2017 yılında teslim edilmesi planlanan proje, 27 katlı tek kuleden oluşuyor. Home ofis, ofis ve rezidanslardan meydana gelen karma konseptli projenin ilk 8 katında ofis ve home ofisler bulunuyor. Lokasyonu ve özellikleri ile dikkat çeken Adam Kule projesinin sosyal olanakları arasında; adalar manzarası, deniz manzarası, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark gibi özellikler bulunuyor. 

 

Firma Bilgisi: Dap Yapı
Proje Bilgisi: Taksim Petek Residence