Satışı devam eden Ofton İnşaat projeleri

Elysium markası ile projeler hayata geçirmeye devam eden Ofton İnşaat'ın satışı devam eden projelerini sizler için derledik...

Satışı devam eden Ofton İnşaat projeleri

Elysium markası ile projeler hayata geçirmeye devam eden Ofton İnşaat'ın satışı devam eden projelerini sizler için derledik... İşte satışı devam eden Ofton İnşaat projeleri....

Ofton İnşaat'ın projeleri ile ilgili detaylı bilgi almak için tıklayın...


1- Elysium Soul Beyoğlu 

Satışı devam eden Ofton İnşaat projeleri
2017 yılında teslim edilmesi planlanan Elysium Soul Beyoğlu projesinde 221 bağımsız bölüm ve 4 ticari birim bulunuyor. Ulaşım avantajları ve merkezi noktalara yakınlığı ile dikkat çeken proje, Taksim bölgesine ve metroya 1 kilometre, Nişantaşı'na ise 2 kilometre mesafede yükseliyor. Elysium Soul Beyoğlu projesinin sakinlerine sunduğu olanaklar arasında ise kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, buhar odası ve kapalı otopark bulunuyor. 

 

2- Elysium Art Şişli

Satışı devam eden Ofton İnşaat projeleri
İstanbul Şişli'de hayat bulan Elysium Art Şişli projesi Cevahir Alışveriş Merkezi'ne 1 kilometre, Zorlu Alışveriş Merkezi'ne 4 kilometre, Nişantaşı'na 1 kilometre mesafede yer alıyor. 12. kattan itibaren 360 derece İstanbul ve tarihi yarımada manzarasına hakim olan proje, Bomonti Bira Fabrikası'nın hemen yanında arazi alanı üzerinde yer alıyor. Projenin sosyal olanakları arasında; açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, fitness center, sauna, buhar odası, playstation odası, vitamin bar, sergi ve organizasyon galerisi bulunuyor.

 

3- Elysium Elit Koşuyolu

Satışı devam eden Ofton İnşaat projeleri
Ofton İnşaat'ın Koşuyolu'nda hayata geçirdiği projesi Elysium Elit Koşuyolu, Koşuyolu Parkı'nın yanında konumlanıyor. 6 ve 15 katlı 2 bloktan oluşan proje Marmaray metro hattına ve Avrasya Tüneli'ne olan yakınlığı ile öne çıkıyor. Projenin sakinlerine sunduğu sosyal olanaklar arasında; açık ve kapalı yüzme havuzu, basketbol sahası, fitness merkezi, yürüyüş parkuru, sauna, güvenlik, kafe ve kameralı güvenlik bulunuyor. Elysium Elit Koşuyolu projesinin dairelerinde ise balkon, ısı pay ölçer ve merkezi ısıtma yer alıyor.

 

3- Elysium Serenity Kandilli

Satışı devam eden Ofton İnşaat projeleri
Boğaziçi Köprüsü’ne 4,2 km ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 5,5 km mesafede konumlanan Elysium Serenity’den yürüyerek denize ulaşmak mümkün. Açık ve kapalı yüzme havuzları, sauna ve buhar odaları ve fitness merkezi ile sakinlerine Kandilli’de günün yorgunluğundan arınacakları sosyal imkanlar sunan Elysium Serenity, az katlı küçük metrekarelerde yaşamak isteyenler için yeni çekim merkezlerinden biri haline gelecek.

 

4- Elysium Apartments Lale Etiler

Satışı devam eden Ofton İnşaat projeleri
Elysium Apartments Lale Etiler, Akmerkez'in çok yakınında hayata geçen Ofton imzalı, yeni bir değişim projesidir. Nisbetiye Caddesi üzerinde, Arnavutköy yolunda yer alıyor. Tek bir binadan oluşan proje kapsamında; 1+1, 1+1 bahçe dubleksi, 3+1 bahçe dubleksi ve 3+2 çatı dubleksi olmak üzere farklı seçenekler bulunuyor.

 

5- Elysium Miramar Bodrum

Satışı devam eden Ofton İnşaat projeleri
Bodrum şehir merkezine 10 dakika yürüyüş mesafesinde olan Elysium Miramar Bodrum şehrin bütün imkanlarından kolaylıkla yararlanabileceğiniz bir konumdadır. Projenin sosyal olanakları arasında ise; her ev sahibinin 12 ay kullanımında olacak, açık ve kapalı yüzme havuzu, güneşlenme alanları, çocuk havuzu, açık ve kapalı çocuk oyun alanları, restoran, spor salonu, sauna, buhar odası, duş ve WC’ler bulunuyor. 

Firma Bilgisi: Ofton Inşaat