Satya Yayalar Pendik daire fiyatları 210 bin TL’den başlıyor

Son dönemlerde reklam filmleri ile dikkat çeken Satya Construction’un yeni projesi Satya Yayalar Pendik’in satışları başladı

Satya Yayalar Pendik daire fiyatları 210 bin TL’den başlıyor

Satya Construction tarafından İstanbul Anadolu Yakası’nda hayata geçirilen Satya Yayalar Pendik, bölgede yeni bir yaşam alanı oluşturuyor. 12 bin metrekarelik arsa alanı üzerine kurulan proje, 4 blok halinde yükseliyor.

1+1 ve 3+1 tipinde toplam 340 adet daireye yer verilen Satya Yayalar Pendik projesinin yüzde 70’lik kısmı yeşil alan olarak değerlendiriliyor. İnşaat alanı 55 bin metrekare olan projede 20 adet ticari ünitede bulunuyor.

Satya Yayalar Pendik projesinde satılık dairelerin fiyatı minimum 210 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Projeden tamamı peşin ödeme ile ya da banka kredisi ile ödemeyle daire satın alınabiliyor.

1+1 daire fiyatları 210 bin TL ile 275 bin TL arasında,
3+1 daire fiyatları 460 bin TL ile 580 bin TL arasında değişiyor. 

Ticari alanı 3 bin metrekare olan Satya Yayalar Pendik’in ayrıcalıkları içerisinde; açık ve kapalı yüzme havuzu, sauna, buhar odaları, fitness center, yürüyüş parkurları, kamelya, süs havuzları, kapalı otopark alanı ve güvenlik mevcut. 

Satya Yayalar Pendik; Sabiha Gökçen Havaalanı’na 4 kilometre, Marmara Üniversitesi Hastanesi’ne 2 kilometre, Sabancı Ünivesitesi’ne 12 kilometre, Gedik Üniversitesi’ne 1 kilometre, Pendik Marina’ya 5 kilometre, Viaport Avm’ye 6 kilometre ve 2018 ‘de tamamlanacak olan metro durağına 500 metre mesafede konumlanıyor.

 

Firma Bilgisi: Satya Yapı
Proje Bilgisi: Satya Yayalar Pendik