Satya Yayalar Pendik Projesi!

Satya Yapı güvencesi ile Pendik'te hayata geçirilen Satya Yayalar Pendik projesi fiyatları 210 bin TL'den başlıyor

Satya Yayalar Pendik Projesi!

Satya Yapı güvencesi ile Pendik'te hayata geçirilen Satya Yayalar Pendik projesi fiyatları 210 bin TL'den başlıyor. 12 bin metrekare arsa alanı üzerinde kurulan proje 1+1 ve 3+1 konut tiplerinden meydana geliyor. Projede daire büyüklükleri 70 metrekare ile 145 metrekare arasında değişiyor. 

Toplam 340 adet dairenin yer aldığı Satya Yayalar Pendik projesinin yüzde 70'i yeşil alanlar için ayrılıyor. 2018 yılında tamamlanması planlanan proje Sabiha Gökçen Havalimanı'na 4 kilometre,  Marmara Üniversitesi Hastanesi'ne 2 kilometre, Gedik Üniversitesine 1 kilometre, Viaport'a ise 6 kilometre mesafede yer alıyor. 

Satya Yayalar Pendik Projesi!

Satya Yayalar Pendik fiyatları 210 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projeden konut sahibi olmak isteyenler yüzde 35 oranında peşinat ödüyor. Kişiye özel olarak geliştirilen ödeme planına göre, 12 ay boyunca firmaya sabit ödeme yapılıyor. Kalan konut bedeli için ise teslimde konut kredisi kullanılıyor. 

Projenin sakinlerine sunduğu sosyal olanaklar arasında ; açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, deniz manzarası, fitness merkezi, kamelya, kameralı güvenlik, sauna, süs havuzu ve yürüyüş parkuru bulunuyor. Projede daireler ise ankastre beyaz eşya ürünler ile teslim ediliyor. 

Satya Yayalar Pendik Projesi!

Konutların yanı sıra 20 adet ticari ünitenin yer aldığı Satya Yayalar Pendik projesi 4 bloktan oluşuyor. Pendik Yayalar Mahallesi'Nde inşa edilen projede 1+1 daire alanları 70 metrekare, 3+1 daire alanları ise 145 metrekare olarak tasarlanıyor. 

Firma Bilgisi: Satya Yapı
Proje Bilgisi: Satya Yayalar Pendik