Say Yapı'dan Silivri'ye yeni proje: Starlife Silivri

Say Yapı tarafından Silivri'de hayata geçirilen Starlife Silivri toplam 90 adet villadan oluşacak. Projede geniş sosyal olanaklara yer verilecek.

Say Yapı'dan Silivri'ye yeni proje: Starlife Silivri

Digicom Grup şirketlerinden Say Yapı imzasıyla Silivri'de inşa edilen Starlife Silivri projesi, modern mimarisi, geniş müstakil bahçeleri ve geniş sosyal alanlarıyla dikkat çekiyor. Toplamda 102 bin metrekarelik alan üzerinde inşa edilen projenin 87 bin metrekaresi ise yeşil alana ayrılmış durumda. 

Starlife Silivri projesi
Starlife Silivri, A, B ve C olmak üzere 3 farklı tiplerden meydana gelen toplam 90 villa içeriyor. Projenin diğer ayrıntıları ise şöyle:

- Geniş sosyal olanaklar: Starlife Silivri bünyesinde her villaya ait iki araçlık bir otopark, evlerde sauna ve geniş yüzme havuzu, güneşlenme terası yanında Türk hamamı, kafe bar ve fitness center hizmeti verilecek

Say Yapı'dan Silivri'ye yeni proje: Starlife Silivri

- Mega projelere yakınlık: Starlife Silivri, Yavuz Sultan selim Köprüsü, Üçüncü Havalimanı ve Yeni İstanbul projesine oldukça yakın bir noktada konumlanıyor. Atatürk Havalimanı'na yalnızca 40 dakikalık mesafede yer alan proje, 3. Köprü-Kuzey Marmara Otoyolu'na yakın lokasyonuyla yüksek düzeyde prim vaat ediyor. 

- Doğanın içinde: Starlife Silivri, kentin merkezinden uzaklaşmadan doğa ile iç içe bir yaşam sürebilme olanağı sunuyor. Projede komşuluk ilişkilerine dayanan bir konsept oluşturuldu. 
 

Firma Bilgisi: Say Yapı
Proje Bilgisi: starlife silivri