Sayi Yapı'da atama

Gayrimenkul sektörünün deneyimli isimlerinden Işık Gökkaya Say Yapı İcra Kurulu Başkanlığı görevine atandı

Sayi Yapı'da atama

Türkiye gayrimenkul sektörünün deneyimli isimlerinden Işık Gökkaya, Say Yapı'nın İcra Kurulu Başkanlığı'na getirildi. Gökkaya, 2002 ile 2009-2010 dönemlerinde GYODER Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı ve 2011-2013 dönemlerinde de GYODER Yönetim Kurulu Başkanlığı görevlerini yürütmüştü 

Işık Gökkaya Kimdir?
1962 yılında Ankara'da dünyaya gelen Işık Gökkaya, Hacettepe Üniversitesi İşletme Bölümü'nden mezun olduktan sonra Boğaziçi Üniversitesi Stratejik Yöneticilik Programı'nı tamamladı. Profesyonel iş yaşamına Dokap Yapı Elemanları A.Ş. pazarlama departmanında başlayan Işık Gökkaya, İhlas Gayrimenkul Yatırım ve Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı gibi firmalarda Yönetici Ortak, Müdür Yardımcılığı, Yönetim Kurulu Üyeliği ve Yönetim Kurulu Başkanığı görevlerinde bulundu.

 

Sayı Yapı'da atama

 

GYODER'in Kurucularından
Gayrimenkul sektörünün çatı kuruluşlarından GYODER'in kurucu üyelerinden biri olan ve 2002 ve 2009-2010 dönemlerinde Yönetim Kurulu Başkanlığı, 2011-2013 döneminde de Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapan Işık, halen Forum İstanbul 2023 Yönetim Kurulu Üyeliği görevini yürütüyor. 

Işık, Digicom Grup Şirketleri çatısı altında faaliyetlerini sürdüren Say Yapı'nın yeni dönem hedeflerini gerçekleştirmek üzere Say Yapı İcra Kurulu Başkanı olarak atandı.