Schréder 6. LED Konferansı’nda

Schréder; 26 Eylül 2014 tarihinde İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen 6’ıncı LED Konferansı’na katılıyor.

Schréder 6. LED Konferansı’nda

İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen 6’ıncı LED Konferansı’nın “Yol Aydınlatmasında LED’e dönüşüm tehdit mi, fırsat mı?” konulu oturumunda Schréder Türkiye Ülke Müdürü Zeynep Akkaya “Yol aydınlatmasında LED çözümleri: İzmir pilot projesi” üzerinden sunum yapacak.Schréder’in yol aydınlatmasındaki LED çözümlerini özelliklerini aydınlatma standartları açısından, İzmir pilot projesi üzerinden anlatacağı konferans 26 Eylül 2014 tarihinde gerçekleşecek.

Schréder Led li yol aydınlatma çalışmaları kapsamında gerçekleştirdiği İzmir pilot projesinde mevcut yüksek basınçlı sodyum buharlı lamba içeren armatürlerin, Led lambalı ürünler ile % 43 oranında verimlilik sağlamıştır. Pilot proje kapsamında aydınlatma standartlarının takip edilmesi ve uygulanması en önemli kriter olmuştur. Sadece ışık kaynağı değişimi ile elde edilen bu verimlilik değeri led ışık kaynaklarının önemli bir avantajı olan aydınlatma kontrol sistemlerinin de uygulanması ile daha yüksek değerlere ulaşacaktır.

Schréder Grubu Hakkında
Dünya geneline yayılmış 40'tan fazla şirketi bünyesinde barındıran Schréder, müşterilerine; aydınlatma, akıllı kontrol sistemleri, şehir mobilyaları, finansman, güvenlik ve daha pek çok alanda tasarımdan, satış sonrası hizmetlerine kadar eksiksiz çözümler sunuyor. Schréder’in “Park ve Bahçeler”, “Yol”, “Tünel”, “Dekoratif Aydınlatma”, “Spor”, “Ulaşım”, “Endüstri” ve “Kampüs” olmak üzere sekiz segmentteki güçlü varlığı, son kullanıcıların, yaşam kalitelerini sağlık ve güvenlik bakımından en sürdürülebilir biçimde arttıran kapsamlı çözümler sunabilmesi anlamında katma değer yaratabilmesini sağlıyor.