Schréder 'Yeşil İş 2014'te

Schréder; Türkiye'nin en önemli Sürdürülebilirlik Platformu olan 'Yeşil İş 2014: Sürdürülebilir İş Buluşması'nda yerini alıyor

Schréder 'Yeşil İş 2014'te

Schréder, sürdürülebilir ortamlar için sunduğu aydınlatma çözümleriyle ‘Sürdürülebilirlik Akademisi’ tarafından düzenlenen ‘Yeşil İş 2014: Sürdürülebilir İş Buluşması’na katılıyor. Schréder, konferans kapsamında sürdürülebilir bir şehir için doğru enerji planlamasına, doğru enerji planlaması için akıllı bir şehir yönetimine ve akıllı şehir yönetiminde de aydınlatmanın önemini vurgulamayı hedefliyor.

Enerji verimliliği konusunda deneyimli Schréder, son kullanıcıların hem konforu hem de güvenliği bakımından sunduğu sürdürülebilir ve kapsamlı çözümler ile öne çıkıyor. Çözüm odaklı yaklaşımlarıyla proje uygulamalarının her aşamasında - aydınlatma kontrolünden armatür uygulamasına kadar - firmalara ve şehirlere çözüm ortağı olmayı hedefleyen Schréder; sürdürülebilir aydınlatma çözümlerini teşvik etmek için dünya genelinde düzenlenen “Auroralia Ödülleri 2014”ün ana sponsoru olarak aday proje ve aday şehirleri de arıyor.

Yeşil İş Konferans

Schréder grubu hakkında
Dünya geneline yayılmış 40'tan fazla şirketi bünyesinde barındıran Schréder, müşterilerine; aydınlatma, akıllı kontrol sistemleri, şehir mobilyaları, finansman, güvenlik ve daha pek çok alanda tasarımdan, satış sonrası hizmetlerine kadar eksiksiz çözümler sunuyor. Schréder’in “Park ve Bahçeler”, “Yol”, “Tünel”, “Dekoratif Aydınlatma”, “Spor”, “Ulaşım”, “Endüstri” ve “Kampüs” olmak üzere sekiz segmentteki güçlü varlığı, son kullanıcıların, yaşam kalitelerini sağlık ve güvenlik bakımından en sürdürülebilir biçimde arttıran kapsamlı çözümler sunabilmesi anlamında katma değer yaratabilmesini sağlıyor.

1993 yılından itibaren Türkiye’de, aydınlatma tasarımı ve çözümleri alanında adını gerçekleştirdiği Karadeniz Sahilyolu Tünelleri, Arkun Tüneli, İzmir-Aydın ve muhtelif otoyolların aydınlatma tasarımı ve uygulamaları ve İstanbul İstinye Park Alışveriş Merkezi’nin tüm dış aydınlatması projeleriyle duyuran Schréder, Belçika’da kurulduğu 1927 tarihinden itibaren dünyanın dört bir tarafında proje ve uygulama anlamında gerçekleştirdiği aydınlatma çözümleri ile tanınıyor. Güvenli, sürdürülebilir ve yönetilebilir aydınlatma tasarımı ve mühendisliği anlayışını tüm çalışmalarında temel dayanak noktası olarak belirleyen Schréder Mekke’de Kabe’yi, Roma’da Colesseum’u, Paris’te Champs Elysees’teki Zafer Takı'nı aydınlatmak için tasarladığı ve uyguladığı projeleri yanında dünyada yüzlerce kentin, otoyolun ve tünelin aydınlatmasını gerçekleştiren marka olarak biliniyor.