Schreder'in şehrine birincilik ödülü

Auroralia Awards 2014 ödüllerinde, Schreder'in aydınlattığı Hollanda'nın beşinci büyük şehri olan Eindhoven'a birincilik ödülü verildi.

Schreder'in şehrine birincilik ödülü

Auroralia Awards 2014 ödüllerinde, Schreder'in aydınlattığı Hollanda'nın beşinci büyük şehri olan Eindhoven'a birincilik ödülü verildi.

Schereder tarafından aydınlatıldı
 Schréder'in aydınlatma tasarımını gerçekleştirdiği ve 66 dönümlük sanayi sitesini konut, eğlence, ve kültürel tesislerine dönüştüren Eindhoven şehri, Auroralia Awards'da birincilik ödülüne layık görüldü. Schréder'in Eindhoven için tasarladığı sokak aydınlatması; güvenlik ve görüş konusunda sağladığı işlevselliğin yanı sıra estetik görüntüsü ile de dikkat çekiyor. Yüzde 100 yeniden kullanılabilen malzemeden üretilen armatürler, sıcak beyaz ve soğuk beyaz LED ile donatıldı ve ayrı ayrı kontrol edilebiliyor. Hatta yaklaşan fırtına gibi hava koşullarında kırmızı uyarı ışığıyla sokak sakinlerini ikaz edebiliyor. Ayrıca, eski aydınlatma sistemiyle karşılaştırıldığında yüzde 33 oranında daha az enerji tüketimi sunuyor.

Yarışmada 17 proje değerlendirildi
"Auroralia Awards"da bu sene şehir aydınlatmasından kaynaklanan ekolojik ayak izinin minimuma indirilmesini hedefleyen toplam 17 proje değerlendirildi. Jüri, sadece enerji tasarrufu sağlayan değil aynı zamanda yerel halk üzerinde sosyal bir etkisi olan projeleri dikkate aldı.  

Schreder Grubu hakkında
Dünya geneline yayılmış 40'tan fazla şirketi bünyesinde barındıran Schréder, müşterilerine; aydınlatma, akıllı kontrol sistemleri, şehir mobilyaları, finansman, güvenlik ve daha pek çok alanda tasarımdan, satış sonrası hizmetlerine kadar eksiksiz çözümler sunuyor. Schréder'in "Park ve Bahçeler", "Yol", "Tünel", "Dekoratif Aydınlatma", "Spor", "Ulaşım", "Endüstri" ve "Kampüs" olmak üzere sekiz segmentteki güçlü varlığı, son kullanıcıların, yaşam kalitelerini sağlık ve güvenlik bakımından en sürdürülebilir biçimde arttıran kapsamlı çözümler sunabilmesi anlamında katma değer yaratabilmesini sağlıyor.