Sea Pearl Ataköy projesi!

Sea Pearl Ataköy, Kuzu Grup tarafından Ataköy sahil yolu üzerinde inşa ediliyor

Sea Pearl Ataköy projesi!

2 milyar 700 milyon dolar yatırım değeriyle İstanbul’un denize sıfır tek premium projesi olarak Kuzu Grup tarafından inşa edilen Sea Pearl Ataköy, iki etaptan meydana geliyor. Projenin ilk etap teslimlerinin 2017 yılının Temmuz ayında başlaması bekleniyor.

Sea Pearl Ataköy projesinin ilk etabı; 217 bin metrekare inşaat alanına, 6 bin 185 metrekare gölet alanına, 33 bin metrekare de yeşil alan ve yürüyüş yollarına sahip. 20 katlı 4 blokta 631 üniteden meydana gelen ilk etapta, alanları 88 ila 398 metrekare arasında değişen 1+1’den 4.5+1’e kadar farklılık gösteren konut tipleri yer alıyor.

Marmara Denizi manzarasına hakim olan Sea Pearl Ataköy projesi; Atatürk Havaalanı’na 2 kilometre uzaklıkta, E5 ve Basın Express yolu üzerinden TEM ile bağlantısı bulunuyor. Proje Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 25 kilometre, Boğaziçi Köprüsü’ne 17 kilometre, Ataköy Yat Limanı’na 1 kilometre mesafede.

Sahil yolu olarak da bilinen Rauf Orbay Bulvarı’ndan doğrudan ulaşım sağlanan Sea Pearl Ataköy projesinin çevresinde; Galeria, Capacity, Carousel, Marmara Forum, A Plus, Flyinn alışveriş merkezleri; Dünya Göz Hastanesi, Acıbadem Hastanesi, International Yeşilköy Hastanesi ve Bakırköy Devlet Hastanesi bulunuyor.

Sosyal tesis alanları da geniş olan SeaPearl Ataköy’de her bloğun kullanımına özel fitness salonları, yoga salonları, dinlenme alanları ve bunların yanı sıra çocuk oyun alanları, yürüyüş ve koşu yolları, tenis kortu, streetball sahası, yaya yolları, biyolojik gölet, seyir adası, barok tarzı peyzaj alanı yer alıyor.

 

Firma Bilgisi: Kuzu Grup
Proje Bilgisi: Sea Pearl Ataköy