Sea Pearl'e Körfez ilgisi

Kuzu Grup, Uluslararası Yatırım Zirvesi'nde Sea Pearl Projesi'ni Körfez yatırımcısı ile buluşturdu

Sea Pearl'e Körfez ilgisi

Uluslararası Yatırım zirvesi'nin sponsorları arasında yer alan Kuzu Grup, etkinlikte Sea Pearl Projesini Körfez Yatırımcısı ile buluşturdu.

Körfez yatırımcısı ve Türkiye'nin olanakları
Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi Özen Kuzu, körfez bölgesi yatırımcısının Türkiye'nin ekonomik finansal yatırım fırsatlarını tanıtma şansı sunan platformun önemine dikkat çekerek:

"Önemli yatırımcıların global platformlarda bir araya gelmeleri, bilgi alışverişinde bulunmaları, sıcak bağlantılar kurmaları ve sonrasında yaşanan ticari gelişmelerin ülke ekonomilerine büyük katkı sağladığı bilinmektedir. Ülkemiz bulunduğu konum ve sunduğu fırsatlar ile bu yıl da yabancı yatırımcıların ilgisini çekmiştir.  Yabancılara yatırım ve oturum açısından sonsuz seçenekler sunan ülkemizin yatırımcıların aradığı siyasal ve ekonomik istikrara da sahip olduğu bilinmektedir. Türkiye’nin son 10 senede özellikle siyaset ve ekonomide güçlü adımlar attığını söyleyebilirim. Gayrimenkul ve inşaat sektörüne ciddi yatırımlar yapmayı hedefleyen yöneticileri bugün buraya getiren en önemli etkenin Türkiye’nin uzun yıllardır devam eden ekonomik istikrarı olduğunu düşünüyorum. Bu konuda bizlere destek veren sayın cumhurbaşkanımız ve başbakanımıza teşekkürlerimi sunuyorum” şeklinde konuştu.