Sea Side Erdek cazip fiyatlarla ev sahibi yapıyor

Sea Side Erdek Yaşam Konutları projesi, yüzde 10 indirim, yüzde 1 KDV imkanı ve 108 bin liradan başlayan cazip fiyatlarla satışlar devam ediyor

Sea Side Erdek cazip fiyatlarla ev sahibi yapıyor

20 Ağustos 2013 / emlakwebtv
AÜ Mimarlık tarafından Balıkesir Erdek’te yapımı devam eden ve Marmara Denizine hakim bir konumda bulunan Sea Side Erdek Yaşam Konutları projesi, yüzde 10 indirim, yüzde 1 KDV imkanı ve 108 bin liradan başlayan cazip fiyatlarla satışlar devam ediyor

AÜ Mimarlık kalitesiyle Balıkesir Erdek’e değer katacak proje bölgede tek olma özelliğini taşıyor
AÜ Mimarlık kalitesiyle Balıkesir Erdek’e değer katacak proje bölgede tek olma özelliğini taşıyor. Erdek’in Marmara Denizine hâkim yükseklikte şehir merkezine yakın zeytin ağaçları arasında, muhteşem deniz ve doğa manzarası ile eşsiz bir konumda inşaatı hızla devam eden Sea Side Erdek konut projesi toplamda 11 bin 877 metrekarelik bir alanda yükseliyor. İki etap halinde teslim edilecek olan projede, 8 blok ve 176 daire bulunuyor. Sea Side Erdek Yaşam Konutlarında 96 ve 100 metrekare 2+1 dairelerin yanı sıra 179 metrekare 3+2 dubleks dairelerde projede yer alıyor. Projede yer alan daire fiyatları minimum 108 bin liradan başlarken, en yüksek fiyat ise 172 bin 500 lira olarak belirlenmiş durumda. Ev sahibi olmak isteyen müşterilere yüzde 1 KDV desteği sağlanırken, AÜ Mimarlık firması tarafından yüzde 10’a varan özel indirim imkanı sunuluyor.

Sea Side Erdek projesi yazlık ve kışlık olarak kullanılabilecek şekilde tasarlanmış durumda
Sea Side Erdek projesi yazlık ve kışlık olarak kullanılabilecek şekilde tasarlanmış durumda. Doğa içerisinde dileyenin 365 gün kullanımına sunulacak şekilde günümüz teknolojilerine uygun deprem etüdü yapılmış binalar da güvenlik, iklimlendirme, havalandırma, alarm, aydınlatma, mimari projeye uygun asansör, merkezi ısıtma sistemi spor kompleksleri, yürüme parkurları ve yüzme havuzu ( çocuk ve büyük ) gibi sosyal donatılarda sakinlerin diledikleri gibi vakit geçirecekleri şekilde tasarlanmış.

Sea Side Erdek Projesi diğer yazlık bölgelerdeki projelerle kıyaslandığın da ulaşımının çok kolay ve fiyatlarının daha ekonomik, olduğu görülmekte. Projenin inşaatında ve konutlarda kullanılan birinci sınıf malzemeler de alıcıların dikkatini çekmektedir. Plaj bölgesi olan sahil şeridine yürüme mesafesi ile 10 dakikalık uzaklıkta yer alan Sea Side Erdek Yaşam Konutları projesi bölgeye değer katan yatırımların başında geldiği bilinmektedir.

Sea Side Erdek Yaşam Konutları konumu itibariyle de dikkat çekici
Sea Side Erdek Yaşam Konutları konumu itibari ile müthiş bir doğa ve deniz manzarasına hâkim. Marmara Denizi’nin Erdek yarım Adası’nda, deniz otobüsü ile İstanbul’a iki saat on beş dakikalık bir mesafede yer almaktadır. Mavi bayrak denizi ve dağ havası, yemyeşil zeytin ağaçları ile kaplı tepenin yamacında, denize hâkim sakin ortamıyla sizlere yorgunluğunuzu atmanız ve düşündüklerinizi yapmanız için gerekli imkânları sunmaktadır. Sizler de mükemmel manzaranız içinde elit bir yaşam sürmek için Sea Side Erdek ile birlikte yükselmeye başlayın.

Sea Side Erdek hakkında detaylı bilgi için: www.seasideerdek.com

Proje Bilgisi: Sea Side Erdek