Seapearl Ataköy ‘Kraliyet’ ailelerine tanıtıldı

İngiliz Prensi Harry’nin de oyuncu olarak yerini aldığı geleneksel BMG Polo Cup’ın ana sponsorlarından Kuzu Grup’un Sea Pearl Ataköy Projesi organizasyonda ilgi gördü.

Seapearl Ataköy ‘Kraliyet’ ailelerine tanıtıldı

Her sene geleneksel olarak düzenlenen BMG Polo Cup, bu sene 19.kez gerçekleştirildi. İngiltere, Ürdün ve Suudi Arabistan Kraliyet ailelerinin buluştuğu BMG Polo Cup, bu sene İngiltere Gloucestershire’daki Cheshire Polo Club’da yapıldı. BMG Polo Cup’ın ilk bölümünde Suudi Arabistan’daki genel ekonomik görünüm değerlendirilerek, yatırım imkanları masaya yatırıldı. Forum sonrasında, kraliyet ailesi üyeleri ve Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi Özen Kuzu, geleneksel olarak düzenlenen öğle yemeğinde bir araya gelerek yatırım fırsatları ile ilgili fikir alışverişinde bulundu.

İngiliz Prensi Harry’nin de oyuncu olarak yerini aldığı geleneksel BMG Polo Cup’ın ana sponsorlarından Kuzu Grup’un Sea Pearl Ataköy Projesi organizasyonda ilgi gördü. Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi Özen Kuzu organizasyon ile ilgili yaptığı açıklamada; ‘BMG Polo Cup bizim için benzersiz bir tecrübe. Burada iş dünyasının üst düzey isimleri ile biraraya gelmenin yanı sıra her iki ülkenin kraliyet ailelerine, Suudi Arabistan prensleri ve Ortadoğu’nun ileri gelen katılımcılarına Sea Pearl Ataköy projemizi tanıtma fırsatı bulduk. Bu kadar özel bir projenin bu derece özel davetlilerden yoğun ilgi görmesi bizi çok sevindirdi’ dedi. Özen Kuzu ayrıca organizasyon sırasında daire rezervasyonu yapanların da olduğunu belirtti.  

Proje Bilgisi: Köy