SeaPearl Ataköy Projesi

SeaPearl Ataköy teslimlerinin 2017 yılında yapılması planlanırken, ön talep toplama süreci devam ediyor

SeaPearl Ataköy Projesi

Kuzu Grup tarafından 128 bin metrekare alan üzerine konumlandırılan SeaPearl Ataköy projesi 1.417 adet konuttan meydana geliyor. SeaPearl Ataköy’de yer alan daireler 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 şeklinde tasarlanıyor. SeaPearl Ataköy satılık daire büyüklükleri 89 metrekare ile 250 metrekare arasında değişiyor. SeaPearl Ataköy teslim tarihi olarak da Mart 2017 yılı veriliyor.

SeaPearl Ataköy projesinin tanıtımına ortaklardan olan Qatari Diar Geliştirme Direktörü Sa’d el-Uteybi’de katıldı. Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi Özen Kuzu, Qatari Diar gibi köklü firmayla ortaklık yapmaktan memnun oldukları açıkladı. Tanıtıma Qatari Diar İcra Kurulu Başkanı (CEO) Halid Muhammed es-Seyyd’in yanı sıra Türkiye’nin Katar Büyükelçiliği temsilcileri katıldı.

80 farklı konut tipinin yer aldığı SeaPearl Ataköy’de konut alıcılarına birçok sosyal donatı imkanı sunuluyor. SeaPearl Ataköy projesinden konut sahibi olanlara 5 yıldızlı otel, alışveriş alanları ve restoran imkanları da sunuluyor. SeaPearl Ataköy satılık daire sahiplerine kapalı otopark, güvenlik, kameralı güvenlik, asansör, merkezi ısıtma, lobi, resepsiyon, ısı pay ölçer gibi hizmet sunuluyor.

SeaPearl Ataköy fiyatlarının 7 bin dolardan başlaması planlanıyor. Ön satışların başladığı SeaPearl Ataköy ödeme planı ise henüz belirlenmemiş olup, SeaPearl Ataköy ile ilgili tüm detayları ilerleyen günlerde www.emlakwebtv.com adresinden takip edebilirsiniz.

SeaPearl Ataköy nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan SeaPearl Ataköy sahile yakın bir bölgede inşa ediliyor.

SeaPearl Ataköy adres bilgileri: Zeytinlik Mahallesi, Rauf Orbay Caddesi Sahil Yolu No: 1 Bakırköy / İstanbul.

SeaPearl Ataköy iletişim bilgileri
Tel: 444 98 00

 

Proje Bilgisi: Köy