Seba Manolya Evleri Bodrum'da hayata geçiyor

Seba İnşaat imzası taşıyan Seba Manolya Evleri Bodrum'da hayata geçiyor

Seba Manolya Evleri Bodrum'da hayata geçiyor

Seba İnşaat imzası taşıyan Seba Manolya Evleri Bodrum'da hayata geçiyor. Bodrum Gündoğan mevkiinde inşa edilen proje Yalıkavak Marina'ya 5 kilometre mesafede yer alıyor. 

9 bin 858 metrekare alan üzerinde kurulan Seba Manolya Evleri, 4+1 tipinde büyüklükleri 165 metrekare olarak tasarlanan 26 adet villadan meydana geliyor. 2017 yılı Mayıs ayında tamamlanması ve teslim edilmesi planlanan Seba Manolya Evleri Bodrum ikiz villalardan oluşuyor. 13 bloklu projede her evde 4 adet banyo bulunuyor. 

Seba Manolya Evleri Bodrum'da hayata geçiyor

Bodrum Seba Manolya Gündoğan Evleri projesinin villa sahiplerine sunduğu olacaklar içinde; açık otopark, açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, güvenlik ve kameralı güvenlik bulunuyor. 13 blok ve 26 ikiz villanın bulunduğu projede büyük bir sosyal tesis mevcut.Projenin dairelerinde ise ebeveyn banyosu yer alıyor. Zemin etüdü yapılmış olan Seba Manolya Evleri, deprem yönetmeliğine uygun koşullarda hayata geçiriliyor. 

Seba Manolya Evleri Bodrum'da hayata geçiyor

Zeytin, begonvil ve manolya ağaçları arasında bahçeli bir yaşam sunan Seba Manolya Evleri'nde konut sahipleri doğanın tadını çıkarabilecek. Örnek daireleri hazır durumda olan projede villalarda yüzde 30 peşinatla 24 aya kadar vade farksız taksit yapılıyor. Seba Manolya Evleri fiyatları ise 475 bin dolardan başlangıç gösteriyor. 

Seba Manolya Evleri nerede? 

Bodrum Gündoğan mevkiinde hayata geçirilen Seba Manolya Evleri, Yalıkavak Marina'ya 5 kilometre mesafede, Bodrum merkeze 17 kilometre mesafede, havalimanına ise 35 kilometre mesafede yer alıyor. 

Firma Bilgisi: Seba Inşaat
Proje Bilgisi: Seba Manolya Evleri