Seba Office Boulevard Kağıthane'de!

Index Grup ve Seba İnşaat ortaklığıyla yükselecek olan Seba Office Boulevard Kağıthane'de hayata geçiriliyor

Seba Office Boulevard Kağıthane'de!

Index Grup, Seba İnşaat ortaklığı ile ofis, restoran ve dükkanlardan oluşacak Seba Office Boulevard projesini hayata geçirdi. Projenin mimari tasarımını Koray Yavuzer Mimarlık üstlenirken, yapılan mimari tasarım European Property Awards tarafından ödüle layık görüldü. Tamamı ofis alanından oluşacak Seba Office Boulevard projesi Kağıthane Cendere'de yer alıyor. 24.651 metrekarelik alan üzerinde yükselecek olan Seba Office Boulevard'da 66.750 metrekare satılabilir alan, 5 adet blok ve 204 adet bağımsız bölüm bulunuyor. Proje 188 adet ofis, 3 adet restoran ve 13 adet dükkan olarak inşa edilecek. Projede binalar 1, 5, 6 ve 12 katlı olarak tasarlanıyor. Seba Office Boulevard'ın 1 Mayıs 2017'de tamamlanması planlanıyor

Seba Office Boulevard projesi, iş dünyasının kalbinin attığı Levent, Maslak, Mecidiyeköy ve Taksim gibi merkezlerin yanı sıra TEM Otoyolu ve E-5 gibi ana bağlantı yollarına yakın konumuyla dikkat çeken Cendere Vadisi'nde yer alacak. Seba Office Boulevard projesi İstanbul Çevre Yolu'na 6 km, Levent'e 9km, Kemerburgaz'a 5,5 km, Boğaziçi Köprüsü'ne 14 km, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 10 km, Büyükdere Caddesi'ne 4 km, Maslak merkeze 4 km, Taksim merkeze 12 km uzaklıkta inşa edilecek.

Projede kat bahçeleri, oturma alanları, sosyal alanlar, süs havuzları, mini golf, masa tenisi ve basketbol sahaları, çocuk bakım alanları ve sağlık merkezi yer alıyor.

Seba Office Boulevard iletişim bilgileri
Adres : Ayazağa Mah. Cendere Caddesi Yolu No:13 Sarıyer/İstanbul
Telefon :0212 289 00 77
Web :http://sebaoffice.com/
E-mail :info@sebaoffice.com

"Seba Office Boulevard Kağıthane'de!" Başlıklı Haberin Galerisi

Seba Office Boulevard Kağıthane'de!

Seba Office Boulevard Kağıthane'de!

Seba Office Boulevard Kağıthane'de!

Seba Office Boulevard Kağıthane'de!

Proje Bilgisi: Seba Office Boulevard