Seçkinler Safir Evleri Projesi

Seçkinler Safir Evleri projesi İstanbul Gaziosmanpaşa'da Seçkinler İnşaat tarafından inşa ediliyor

Seçkinler Safir Evleri Projesi

Seçkinler Safir Evleri projesi İstanbul Gaziosmanpaşa'da Seçkinler İnşaat tarafından inşa ediliyor. 96 adet dairenin yer aldığı Seçkinler Safir Evleri projesi 2 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 441 konut tiplerinin yer aldığı Seçkinler Safir Evleri projesi satılık daire büyüklükleri 43 metrekare ile 139 metrekare arasında değişiyor.

Seçkinler Safir Evleri Projesi

Seçkinler Safir Evleri projesinin daire sahibi olacaklara sunduğu sosyal imkanlar içerisinde; kamelya, çocuk oyun alanları, güvenlik, kameralı güvenlik, fitness merkezi, kapalı yüzme havuzu, merkezi uydu sistemi, Türk hamamı ve sauna yer alıyor. Projenin daire özellikleri içerisinde ise; ankastre beyaz eşya, merkezi ısıtma, ebeveyn banyosu ve ısı pay ölçer yer alıyor. 

Seçkinler Safir Evleri Projesi

Seçkinler Safir Evleri projesi fiyatlarının ise şöyle olması bekleniyor. 1+1 daireler 251 bin lira ile 338 bin lira arasında, 2+1 daireler 480 bin lira ile 492 bin lira arasında, 3+1 daireler 517 bin lira ile 743 bin lira arasında, 4+1 daireler 740 bin lira ile 800 bin lira arasında değişmesi bekleniyor. Projede ödeme seçenekleri ile ilgili detayları satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 

Seçkinler Safir Evleri Projesi

İstanbul Gaziosmanpaşa'de yükselen Seçkinler Safir Evleri projesi finans ve iş merkezlerine olan yakınlığı ile dikkat çekiyor. Proje, Rehabilitasyon ve Fizik Tedavi Hastanesi'ne 250 metre, Vialand AVM'ye 450 metre uzaklıkta yer alıyor. Seçkinler Safir Evleri projesi yatırım ve yaşam için oldukça uygun. 

Seçkinler Safir Evleri projesi adres bilgisi : Mevlana Mahallesi Turgut Reis Caddesi No: 4 Gaziosmanpaşa - İstanbul 

Seçkinler Safir Evleri projesi iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0212 536 16 00
Web adresi : www.seckinlersafirevleri.com
E-posta adresi : info@seckinlersafirevleri.com

Firma Bilgisi: Seçkinler Inşaat
Proje Bilgisi: Seçkinler Safir Evleri