Seha Bahar Evleri'nde 3+1 200 bin TL

İttifak Holding iştiraki Seha Yapı Konya Selçuklu'da Seha Bahar Evleri'ni satışa sundu. Tamamı 3+1 dairelerden oluşan projede fiyatlar 200 bin TL'den başlıyor

Seha Bahar Evleri'nde 3+1 200 bin TL

21 Kasım 2012 /emlakwebtv
İttifak Holding’in inşaat şirketi Seha Yapı, Konya’nın Selçuklu / Özlem bölgesinde inşa edeceği 66 konut ve 6 ticari alandan oluşan Bahar Evleri projesini satışa sundu. Projede 3+1 daire fiyatları 200 bin – 229 bin TL arasında değişiyor. Özellikle ailelere uygun mimari özellikleriyle öne çıkan projede tüm konutlar 3 +1 olarak tasarlandı.

Uygun ödeme koşullarıyla satışa çıkan Seha Bahar Evleri’ndeki 3+1 konutların brüt büyüklükleri 154 metrekare ve 168 metrekare arasında değişirken projedeki fiyatlar 200 bin – 229 bin TL arasında değişiyor. 2014’ün ilk yarısında teslim edilmesi planlanan “Seha Bahar Evleri”nde ayrıca 1 adet 103 metrekare, 2 adet 140 metrekare, 1 adet 141 metrekare ve 2 adet 218 metrekarelik ticari alan bulunuyor.

Seha Yapı Konya’nın çehresini değiştiriyor
Seha Bahar Evleri’nin satışa çıkmasıyla ilgili açıklama yapan Seha Yapı Genel Müdürü Hüdaverdi Dursun, Konya’da konut üretiminde lider olduklarını belirterek geliştirdikleri projelerle şehrin çehresini değiştirdiklerini söyledi. Tüm projelerini bölgenin ihtiyaçlarına ve müşteri beklentilerine uygun olarak geliştirdiklerini belirten Dursun, “Seha Yapı olarak her projemizi insanlarımıza yüksek standartlara sahip, güvenli ve konforlu yaşam alanlarını erişilebilir fiyatlarla sunmak hedefiyle geliştiriyoruz. Seha Bahar Evleri’ni de bu mantıktan hareketle İttifak Holding’in kalitesini ve güvencesini yansıtan butik bir proje olarak geliştirdik” dedi.

SEHA YAPI VE PROJELERİ HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN: www.sehayapi.com

Proje Bilgisi: Seha Bahar Evleri