Seha Yapı komşuları buluşturdu

İttifak Holding bünyesinde faaliyet gösteren Seha Yapı, Konya’nın Selçuklu Yazır Bölgesinde inşa ettiği 160 konutluk Yasemin Evleri Projesi’nin sakinlerini buluşturan bir etkinlik düzenledi

Seha Yapı komşuları buluşturdu

16 Haziran 2014/Emlakwebtv
Yasemin Evleri Projesi’ni tamamlayarak anahtarlarını sahiplerine teslim eden Seha Yapı, 14 Haziran Cumartesi günü düzenlediği "Komşular tanışıyor, bahçede buluşuyor" etkinliğinde Yasemin Evleri sakinlerini bir araya getirdi.

Seha Yapı Genel Müdürü Hüdaverdi Dursun’un ev sahipliğinde gerçekleşen etkinliğe; İttifak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Korkmaz, Başkan Vekili ve İcra Kurulu Başkanı Tahir Atila ve Yasemin Evleri sakinleri katıldı. Seha Yapı’nın tanışma etkinliğinde keyifli vakit geçiren misafirler, Konya’nın ünlü dans grubu Grup Kaşıks’ın gösterileriyle eğlendi.

Proje sakinleriyle böylesine keyifli bir etkinlikte bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getirenSeha Yapı Genel Müdürü Hüdaverdi Dursun; "Her projemize diğerlerinden farklılaştıracak özellikler eklemeye özen gösteriyoruz. Yasemin Evleri de 25 bin metrekarelik yeşil alanıyla, kapalı otopark, güvenlik, ankastreli mutfak, mutfakta kiler, rekreatif peyzaj, spor aletleri ve çocuk oyun alanlarıyla müşterilerimize farklı deneyimler, güven ve konfor sunuyor. Her zaman olduğu gibi yeni projelerimizde de Seha Yapı kalitesini, farkını ve güvenini yaşatmaya devam edeceğiz" dedi.

Firma Bilgisi: Seha Yapı