Seha Yapı Konya Zermeram projesi!

Seha Yapı tarafından inşa edilen Zermeram projesi, Konya’nın en büyük su temalı karma yaşam projesi olma özelliği ile ön plana çıkıyor

Seha Yapı Konya Zermeram projesi!

Yapımına 2016 yılının Nisan ayında başlanacak olan Zermeram, 2019 yılının Mayıs ayında tamamlanacak ve teslimleri yapılacak. Seha Yapı tarafından Konya’da inşa edilecek olan proje, ilk ve en büyük su temalı karma yaşam projesi olacak.  

Toplam 1.077 adet daireye yer verilecek olan Konya Zermeram’da yaşam alanları manzara konutlar, villa ve yalı olarak farklı bölümlere ayrılacak. Projede dairelerin yanı sıra tüm ihtiyaçlara cevap olabilecek nitelikte alışveriş ve yaşam merkezi de bulunacak.

İnşaat alanı 419 bin 633 metrekare olarak hesaplanan Zermeram Konya’da 2+1’den 6,5+1’e kadar farklı cephe ve büyüklükte daire seçeneği yer alacak. Projenin manzara konutlar bölümü 53 adet ayrı blok ile 8 adet avludan meydana gelecek.

240 bin metrekarelik kısmı yeşil alana ayrılan Seha Yapı Konya Zermeram projesi içerisinde 17 bin 500 metrekare büyüklüğündeki biyolojik gölette bulunacak. Ayrıca projede ev sahiplerine bir çok farklı ayrıcalık sunacak Sağlık Merkezi de yer alacak.

Seha Yapı Konya Zermeram projesinin ayrıcalıkları içerisinde; resepsiyon, güvenlik hizmeti, concierge, oyun alanları, panik butonu, temizlik hizmeti, bahçıvan, bakım onarım hizmeti, yaşlı bakımı hizmeti, engelli otoparkı, site servisi, taksi durağı, kapalı otopark, wifi erişimi, merkezi uydu sistemi, merkezi ısı sistemi, dinlenme alanları, teras, seyir alanları, oyun sahaları, tenis kortu mevcut olacak.

Firma Bilgisi: Seha Yapı
Proje Bilgisi: Zermeram