Seha Yapı'ya Yeni Genel Müdür

Seha Yapı'nın Genel Müdürlüğüne İskender Uslu getirildi. Uslu yeni görevine 1 Temmuz itibarıyla başladı

Seha Yapı'ya Yeni Genel Müdür

İttifak Holding iştiraki Seha Yapı'nın Genel Müdürlük görevisen İskender Uslu getirildi. 

Seha Yapı'ya yeni genel müdür
Konut projelerinin yanı sıra, endüstriyel ve ticari yapılar, eğitim ve kültürel tesisler, yol, köprü ve çelik konstrüksiyon gibi önemli proje ve inşaatların altına imza atan Seha Yapı'nın yeni Genel Müdürü İskender Uslu oldu.

Gurur verici bir görev
Yeni göreviyle ilgili bir açıklama yayınlayan Uslu, Seha Yapı'nın geleceğinden heyecan duyduğunu belirtti. Uslu, İttifak Holding'in Türkiye'nin en önemli gruplarından biri olduğunu söyleyerek:

"İttifak Holding’in inşaat sektöründeki faaliyetlerini yürütecek olmaktan onur duyuyorum. Sektörde 38 yıllık geçmişi olan Seha Yapı’yı Konya (Zermeram) ve İstanbul’da hayata geçirilen dev projelere yenilerini ekleyerek inşallah daha da güçlendireceğiz" şeklinde konuştu.

İskender Uslu kimdir?
Ortadoğu Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'nden mezun olan İskender Uslu, yüksek lisans eğitimini de İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Yönetiminde Bilişim alanında yaptı. Çok sayıda inşaat şirketinde deneyim kazanan uslu, sonrasında Erdemir Mühendislik Yönetim ve Danışmanlık A.Ş’de Yurtiçi Sözleşmeler Mühendisliği ve İnşaat Baş Mühendisliği görevinde bulundu. Uslu 2007 yılından günümüze dek  İstanbul Valiliği Proje Koordinasyon Biriminde Proje Müdürü ve Koordinatörü olarak görev yaptı. 

Firma Bilgisi: Seha Yapı