Şehir Konakları teslimleri 2019 yılında!

Sur Yapı güvencesiyle İstanbul Ümraniye'de hayata geçirilen Şehir Konakları teslimleri 2019 yılında başlayacak

Şehir Konakları teslimleri 2019 yılında!

Sur Yapı güvencesiyle İstanbul Ümraniye'de hayata geçirilen Şehir Konakları teslimleri 2019 yılında başlayacak. 200 milyon TL yatırım değerine sahip olan Şehir Konakları projesinde 28 farklı metrekarede daire seçeneği bulunuyor. 

13 bin metrekare arsa alanı üzerinde kurulan Sur Yapı Şehir Konakları 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerinden meydana geliyor. Toplam 210 dairenin yer aldığı proje konumu ile yatırımcılara ve oturum için ev arayanlara avantajlar sunuyor. 

Şehir Konakları fiyatları 394 bin TL'den başlıyor. Projede lansmana özel yüzde 10 oranında indirim yapılıyor. Tamamı peşin ödemelerde ise yüzde 10+10 indirim uygulanıyor. Proje ile ilgili detaylı bilgileri satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 

Şehir Konakları projesinde konutların yanı sıra 10 adet ticari ünite bulunuyor. 2 adet 5 katlı bahçe konakları, 9 katlı 3 blok şeklinde teras konakları ve 14 katlı rezidans bloğundan oluşan projede bloklar birbirinin görüş alanına girmeyecek şekilde konumlandırıldı. 

Projenin sakinlerine sunduğu sosyal olanaklar arasında; açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, kapalı otopark, fitness merkezi, güvenlik, kameralı güvenlik ve sauna bulunuyor. 

Şehir Konakları nerede? 

Ümraniye'de yer alan proje Üsküdar-Çekmeköy Metro Hattı üzerindeki istasyona sadece 600 metre uzaklıkta yer alan Şehir Konakları'nden çevreyoluna ulaşım oldukça kolay. 

 

Firma Bilgisi: Sur Yapı
Proje Bilgisi: Şehir Konakları