Şehraziz Evleri

2 etaptan oluşan Şehraziz Evleri, Elazığ'ın ilk toplu konut projesi olarak hayata geçirildi

Şehraziz Evleri

2 etaptan oluşan Şehraziz Evleri, Elazığ'ın ilk toplu konut projesi olarak hayata geçirildi. Radye temel üzerinde ve son deptem yönetmeliğine göre inşa edilen Şehraziz Evleri, Elazığ'ın mimari estetiğini değiştirdi. Yüzde 80'i yeşil alanlara ayrılan projede sabah koşusu ya da fitness yapmak kolaylaşıyor. 24 saat kameralı güvenlik ekibi kontrolünde olan Şehraziz Evleri Elazığ'da ayrı ayrı araç ve yaya girişi bulunuyor. 

Şehraziz Evleri 1+1 daireler brüt 62 metrekare, 2+1 daireleri brüt 100 metrekare, 3+1 daireleri brüt 130 metrrekare, 4+1 daireler ise brüt 163 metrekare olarak veriliyor. Şehraziz Evleri ayrıcalıkları içerisinde giriş ve çıkışlarda güvenlik kontrolü, yaya ve otomobil yolları, yeşil alan, sosyal tesis, basketbol ve voleybol sahası, süs havuzu ve oturma alanları bulunuyor. 

Şehraziz Evleri projesinde binalar betonarme ve deprem yönetmeliğine uygun olarak yapıldı. Projede daire sahipleri ve misafirler için açık otoparklar yer alıyor. Şehraziz Evleri Elazığ ofis adresi; Cumhuriyet Mahallesi 170 Sokak No: 46 G Blok (Şehraziz Evleri 2. Etap) Merkez - Elazığ 

Firma Bilgisi: 7ck Inşaat
Proje Bilgisi: Şehraziz Evleri