Şehrin Evleri Bornova!

Şehrin Evleri Bornova, Özemeksan İnşaat güvencesi ile İzmir'de hayat buluyor

Şehrin Evleri Bornova!

Şehrin Evleri Bornova, Özemeksan İnşaat güvencesi ile İzmir'de hayat buluyor. Az katlı mimarisi, özellikleri ve konumu ile dikkat çeken proje yüksek yatırım getirisi sunuyor. Bornova'da Manisa yolunun bağlantı noktasında inşa edilen Şehrin Evleri, Bornova Hükümet Konağı, Ege Üniversitesi Metro, Bornova Çarşı, otobüs durakları ve bankalara yürüme mesafesinde yer alıyor. 

275 bin TL'den başlayan fiyatlarla daire sahibi olabileceğiniz Şehrin Evleri projesinde daire almak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. Projede en yüksek daire fiyatının 500 bin TL olması bekleniyor. Projede 3+1 dairelerin bulunduğu blok hemen teslim durumunda. 

Şehrin Evleri Bornova!

Güvenlik, merkezi uydu sistemi, kameralı güvenlik ve kapalı otopark gibi sosyal alanların yer aldığı Şehrin Evleri projesi 4 bin metrekarelik arsa üzerinde kuruluyor. 1+1, 2+1, 3+1 daire tiplerinden oluşan Şehrin Evleri İzmir satılık daire alanları 78 metrekareden başlıyor. Projede toplam 102 adet daireye yer veriliyor. 

Yatırım ve oturum amaçlı ev arayanlar için ideal bir proje olan Şehrin Evleri'nde 1 oda 1 salon daire büyüklükleri 78 metrekare ile 81 metrekare, 2 oda 1 salon daire büyüklükleri 113 metrekare ile 122 metrekare arasında, 3 oda 1 salon daire büyüklükleri ise 137 metrekare ile 151 metrekare arasında tasarlanıyor. Şehrin Evleri projesinde, 3+1 dairelerin bulunduğu blok hemen, 2+1 daireler 6 ay sonra, 1+1 daireler ise 2017 yılı sonunda teslim edilecek. 

Şehrin Evleri Bornova!

Firma Bilgisi: Özemeksan Inşaat
Proje Bilgisi: Şehrin Evleri