Şehrin Evleri Projesi!

Şehrin Evleri projesi, İzmir Bornova'da Özemeksan İnşaat güvencesi ile hayat buluyor

Şehrin Evleri Projesi!

Şehrin Evleri projesi, İzmir Bornova'da Özemeksan İnşaat güvencesi ile hayat buluyor. Az katlı mimarisi ile dikkat çeken proje daire sahibi olacaklara yüksek yatırım getirisi sunuyor. Konumu ve özellikleri ile dikkat çeken Şehrin Evleri Bornova projesi Bornova Hükümet Konağı, Ege Üniversitesi, Evka 3 Metro, Bornova Çarşı ve parklara yürüme mesafesinde yer alıyor. Proje tam olarak Bornova merkezde Manisa yolunun bağlantı noktasında yükseliyor. 

 

Şehrin Evleri Projesi!

 

3+1 dairelerin hemen teslim durumunda, 2+1 dairelerin 6 ay sonra, 1+1 dairelerin ise 2017 yılının sonunda teslim edileceği Şehrin Evleri projesi 4 bin 400 metrekarelik arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde 78 metrekare ile 151 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip 102 adet dairenin bulunduğu proje 5 bloktan meydana geliyor. Projede, 1+1 daire büyüklükleri 78 ile 81 metrekare arasında, 2+1 daire büyüklükleri 113 metrekare ile 122 metrekare arasında, 3+1 daire büyüklükleri ise 137 metrekare ile 151 metrekare arasında değişiyor. 

 

Şehrin Evleri Projesi!

 

Dairelerin banka kredisi için uygun durumda olduğu Şehrin Evleri Bornova fiyatları 275 bin TL'den başlayıp 500 bin TL'ye kadar yükseliyor. Güvenlik, merkezi uydu sistemi, kapalı otopark ve kameralı güvenlik gibi sosyal olanaklara yer verilen Şehrin Evleri projesi dairelerinde ısı pay ölçer, merkezi ısıtma, intercom sistemi ve balkon bulunuyor. Konumu ve özellikleri ile yatırım ve oturum amaçlı ev arayanların dikkatini çeken proje yüksek yatırım getirisi sunuyor. 

"Şehrin Evleri Projesi!" Başlıklı Haberin Galerisi

Şehrin Evleri Projesi!

Şehrin Evleri Projesi!

Şehrin Evleri Projesi!

Şehrin Evleri Projesi!

Firma Bilgisi: Özemeksan Inşaat
Proje Bilgisi: Şehrin Evleri