Şehrin kalbinde yeni bir ofis: BeyoğluLook

İstanbul’un merkezi Beyoğlu’nda inşa edilen BeyoğluLook ofis projesi, bölgeye yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor.

Şehrin kalbinde yeni bir ofis: BeyoğluLook

04.10.2013

Nar Yatırım ve As Yapı işbirliğinde 110 milyon TL’lik bir yatırımla hayata geçen BeyoğluLook ofis projesi, 40 metrekareden 1000 metrekareye kadar alternatifleri bulunan ofis ve studio alanlardan oluşuyor. Yaşamak ve çalışmak için merkezde olmayı tercih edenlere bir fırsat sunan projenin, Mart 2015’te tamamlanması planlanıyor.

İstanbul’un yenilenen çehresinde değişen ihtiyaçlara cevap verebilmek için hayata geçirilen proje, Beyoğlu’nda Piyalepaşa Caddesi’nde yer alıyor. Toplam inşaat alanı 16 bin 500 metrekare olan proje, 4 kat yer altı, zemin ve 5 kat yer üstü ile çatı katından oluşuyor. 55 stüdyo ve 40 tane 1+1 olmak üzere 95 ofis ve 19 mağazadan meydana gelen projede toplam 114 bağımsız bölüm yer alıyor. Teras ve sosyal alanlara sahip olan Beyoğlu Look ayrıca back-office özelliği, resepsiyon ve ofis hizmetleri, vale parking ve depolarıyla ihtiyaçlara yanıt veriyor.

“Modern, estetik, fonksiyonel ve çevreci projeler üretiyoruz”

Nar Yatırım’ın ve As Yapı’nın bugüne kadar ‘Geçmişten Bir Şehir Sakla, Geleceğe Bir Şehir Tasarla’ sloganından hareketle, İstanbul’un kültürel mozaiğine yüzlerce yıl ev sahipliği yapmış binaları yenilenip, gelecek nesillere aktarılmasına aracılık ettiğini anlatan Nar Yatırım İcra Kurulu Üyesi ve As Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Sert, “Amacımız kentin yenilenen çehresine yakışır; modern, estetik, fonksiyonel ve çevreci projeler üretmektir” dedi. İnşaat sektörünün son yıllarda büyük gelişim kaydettiğini ve ortaya konan özgün projelerle gün geçtikçe İstanbul’un çehresini değiştiğini belirten Haluk Sert, Beyoğlu’nun son yıllarda hem kentsel dönüşüm anlamında hem de yapılan çağdaş ve özgün tasarım projeleri ile her zamanki gibi şehrin kalbi olma özelliğini koruduğunu söyledi.

Yatırım değeri 110 Milyon TL

Bölgenin en büyük bulvarı olan Piyalepaşa Bulvarı’nın girişinde, iş odaklı proje konseptlerinin doğmasına öncülük ettiklerini ifade eden Haluk Sert şöyle devam etti: “110 Milyon TL’lik bir yatırımla hayata geçirdiğimiz yepyeni bir proje olan BeyoğluLook ile bölgeye katma değer sağlamaktan gurur duyuyoruz. Bu bölge; ofis ve otel projeleri ile çok yakın zamanda iş hayatının yeni merkezi olmaya aday. Ticaretin yanı sıra İstanbul’un geçmişine damgasını vuran en önemli mekanlara yakın ve sosyal hayatın kalbinde yer alan BeyoğluLook’un, hızla değerlenen bu bölgede yatırım değeri yüksek bir proje olacağı beklentisindeyiz.”