Şehrizar Konakları Altunizade’de hazır

Üsküdar Altunizade’de Emlak Konut güvencesiyle Gap İnşaat tarafından inşa edilen Şehrizar Konakları’nda sona yaklaşıldı

15 Şubat 2013 / emlakwebtv
38 blok ve 208 lüks dairenin yer aldığı Şehrizar Konakları büyüklükleri 180 metrekare ile 626 metrekare arasında değişen konaklardan oluşuyor. Halen satışı devam eden dairelerin fiyatları ise KDV dahil 2 milyon 100 bin TL’den başlıyor. İnşaatın sona yaklaştığı ve yaz sonu itibariyle teslimlerin başlaması planlanan projede örnek dairelerin tanıtımına da başlandı. Banyo ve mutfak mobilyalarından yatak odasına, salon oturma gruplarından yemek odasına kadar tüm mobilyaları, avizeleri ve deseninden modellenmesine tüm halıları özel olarak üretilen örnek dairede birinci sınıf malzemeler kullanıldı.
Yeni satış kampanyasıyla Şehrizar Konakları’nda konut sahibi olmak isteyenlere Türkiye Finans Katılım Bankası’ndan avantajlı vade farkı oranlarıyla dosya masrafsız kredi kullanma olanağı sunuluyor.
Satış kampanyası çerçevesinde dosya masrafsız, 12-60 ay arası yüzde 0,74 vade farkı; 60-84 ay arası yüzde 0,76 vade farkı, ve 84-120 ay arası yüzde 0,78 vade farkı oranıyla kredi kullanma olanağı sunuluyor. 28 Şubat tarihine kadar devam edecek kampanyada, yüzde 10 peşin ve 3 ay sonra yüzde 15 ödeme koşulu ile yüzde 75 oranında kredi kullanımı mümkün. Ayrıca kampanya süresince dairesini alanlarla yüzde 5 oranında indirim sunuluyor.
Mimar Han Tümertekin, Nevzat Sayın, İhsan Bilgin ve Sinan Kafadar’ın imzalarını taşuyan projenin toplam yatırım maliyeti ise arsa bedeli dahil 450 milyon TL.

Gap İnşaat hakkında detaylı bilgi için adres http://www.gapinsaat.com
Şehrizar Konakları hakkında detaylı bilgi için http://www.sehrizar.com/

 

Proje Bilgisi: Şehrizar Konakları