Şehrizar Konakları nasıl gidilir?

Emlak Konut GYO ve Gap İnşaat’ın projesi Şehrizar Konakları nerede inşa edilecek?

Şehrizar Konakları nasıl gidilir?

Emlakwebtv
Emlak Konut GYO güvencesiyle Gap İnşaat tarafından inşa edilecek Şehrizar Konakları’nın nerede yapılacağı netleşti. Üsküdar Altunizade’de hayata geçecek projede 38 blok ve 208 lüks daire yer alacak. Şehrizar Konakları, büyüklükleri 180 metrekare ile 626 metrekare arasında değişen konaklardan oluşuyor. Satışı devam eden dairelerin fiyatları ise KDV dahil 2 milyon 100 bin TL’den başlıyor. İnşaatın sona yaklaştığı ve yaz sonu itibariyle teslimlerin başlaması planlanan projede örnek dairelerin tanıtımına da başlandı. Banyo ve mutfak mobilyalarından yatak odasına, salon oturma gruplarından yemek odasına kadar tüm mobilyaları, avizeleri ve deseninden modellenmesine tüm halıları özel olarak üretilen örnek dairede birinci sınıf malzemeler kullanıldı.

Şehrizar Konakları nerede?

Üsküdar Altunizade’de inşa edilecek Şehrizar Konakları’ndan konut sahibi olmak isteyenlere Türkiye Finans Katılım Bankası’ndan avantajlı vade farkı oranlarıyla dosya masrafsız kredi kullanma olanağı sunuluyor. Satış kampanyası çerçevesinde dosya masrafsız, 12-60 ay arası yüzde 0,74 vade farkı; 60-84 ay arası yüzde 0,76 vade farkı, ve 84-120 ay arası yüzde 0,78 vade farkı oranıyla kredi kullanma imkanı sağlanıyor. 28 Şubat’a kadar devam edecek kampanyada, yüzde 10 peşin ve 3 ay sonra yüzde 15 ödeme koşulu ile yüzde 75 oranında kredi kullanımı mümkün. 

Mimar Han Tümertekin, Nevzat Sayın, İhsan Bilgin ve Sinan Kafadar’ın imzalarını taşıyan projenin toplam yatırım maliyeti ise arsa bedeli dahil 450 milyon TL.

Proje Bilgisi: Şehrizar Konakları