Şehrizar Konakları’nın sesi Cihan Ünal

Cihan Ünal, Emlak Konut GYO ve Gap İnşaat’ın Üsküdar’da inşa ettiği Şehrizar Konakları projesinin reklam sesi oldu. Cihan Ünal herkesi ‘Gelenekten Geleceğe Bir İstanbul’a davet ediyor

11 Haziran 2012

Emlak Konut GYO ve Gap İnşaat’ın Üsküdar’da hayata geçirdiği Şehrizar Konakları  projesinin reklam filmi hazır. WBR İstanbul reklam ajansı tarafından çekilen reklam filmine tiyatro sanatçısı Cihan Ünal ses verdi. Cihan Ünal, reklam filmindeki seslendirmesinde, sadece doğal ve huzurlu bir yaşama değil, komşuluk ilişkilerine de dikkat çekerek, herkesi gelenekten geleceğe bir İstanbul’a davet ediyor.
Şehrizar Konakları yeni reklam filmi ve sanatçı Cihan Ünal’ın projeye katılması ile ilgili Çalık GYG Kurumsal İletişim Direktörü Mehmet Gel “Şehrizar Konakları projesi, konumu itibariyle İstanbul’un en büyük değerlerinden biri olan boğaz hattına hâkim, İstanbul’un bitki örtüsünü yansıtan doğayla iç içe huzurlu yaşam alanı sunan bir proje. Böylesine özel bir projenin reklam filminde de Cihan Ünal gibi önemli bir sanatçımızın sesi ile hayat vermesi bizim için çok önemliydi. Özelliklede Cihan Ünal’ın uzun bir dönem süren sessizliğini Şehrizar Konakları’nda bozması da ayrı bir değerdir” dedi.
38 blok ve 208 lüks dairenin yer aldığı ve kaba inşaatı tamamlanan Şehrizar Konakları’nın 2013 yılının başında tamamlanması planlanıyor. 49 bin 500 metrekarelik arazide 108 bin metrekare inşaat alanı bulunan Şehrizar Konakları'nda konakların büyüklükleri 180 metrekare ile 626 metrekare arasında değişiyor. Halen satışı devam eden dairelerin fiyatları ise KDV dahil 1 milyon 950 bin ile 3 milyon 500 bin TL arasında değişiyor.

Proje Bilgisi: Şehrizar Konakları