Şekerbank 644 tane gayrimenkul satacak

Şekerbank, 25 Haziran’da toplam 644 gayrimenkulünü açık artırma yoluyla satışa çıkaracak.

Şekerbank 644 tane gayrimenkul satacak

Şekerbank ihtiyaç fazlası 644 gayrimenkulünü açık artırma yoluyla satışa çıkaracak. Söz konusu gayrimenkullerin ihalesi 25 Haziran 2015 tarihinde gerçekleştirilecek. Eskidji Müzayedecilik Ticaret İthalat ve İhracat Anonim Şirketi tarafından düzenlenecek müzayede saat 14:00’da Eskidji Yenibosna adresi ve www.eskidji.com web adresinde yapılacak.

Şekerbank’ın satacağı gayrimenkuller 62 ile yayılmış durumda. Bu iller ise şöyle; Adana, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Afyonkarahisar, Balıkesir, Batman, Bilecik, Bolu, Bursa, Burdur, Çanakkale, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzurum, Eskişehir, Giresun, Gümüşhane, Hatay, Iğdır, Isparta, İstanbul, İzmir, Karaman, Kars, Karabük, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Kahramanmaraş, Rize, Ordu, Osmanye, Sakarya, Samsun, Siirt, Sivas, Şanlıurfa, Trabzon, Tekirdağ, Tokat, Uşak, Van, Yozgat ve Zonguldak.

Muhammen bedeli 100 bin TL'ye kadar olanlar için bin TL , 100 bin 1 TL  ile 500 bin TL arası olanlar için 5 bin TL , 500 bin 1 TL ile 1 milyon TL arası olanlar için 10 bin TL , 1 milyon 1 TL’nin üzerindekiler için 50 bin nakit teminat yatırılarak toplantıya girmek mümkün.