Şekerbank tam 752 tane konut satacak!

Şekerbank, 65 ilde toplam 752 adet gayrimenkulü satışa çıkardı. Konutları ihalesi 29 Eylül 2015 tarihinde gerçekleştirilecek.

Şekerbank tam 752 tane konut satacak!

Şekerbank, 65 ilde yer alan 752 adet gayrimenkulü ihtiyaç fazlasından satma kararı aldı. 29 Eylül’de yapılacak açık artırmayla satılacak konutlar için Şekerbank kredisi de uygulanacak.

Teminat bedelleri ne kadar?

Toplantıya girebilmek için muhammen bedellerine göre değişen teminat bedellerini yatırmak şart. Buna göre muhammen bedeli 100 bin TL'ye kadar olanlar için bin TL , 100 bin 1 TL  ile 500 bin TL arası olanlar için 5 bin TL , 500 bin 1 TL ile 1 milyon TL arası olanlar için 10 bin TL , 1 milyon 1 TL’nin üzerindekiler için 50 bin nakit teminat yatırılacak.

Şekerbank’ın satışa çıkardığı konutların bulunduğu iller ise şöyle: Adana, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Batman, Bilecik, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzurum, Eskişehir, Giresun, Hatay, Gümüşhane, Isparta, Iğdır, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Manisa, Mardin, Malatya, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Ordu, Osmaniye, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Siirt, Sivas, Rize, Tekirdağ, Trabzon, Tokat, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak.