Şelale Premium Residence nerede

Şelale Premium Residence, İstanbul’da, kent yoğunluğundan uzak, fakat şehre ulaşımı kolay olan Çekmeköy bölgesinde konumlandırılmıştır

Şelale Premium Residence nerede

18 Eylül 2013 / emlakwebtv
Şelale Premium Residence, İstanbul’da, yaşam standardını artırmaya yönelik, az katlı konutlar için seçilen, kent yoğunluğundan uzak, fakat şehre ulaşımı kolay olan Çekmeköy bölgesinde konumlandırılmıştır. 

Rezidanslara ilişkin talebin ön plana çıkmasıyla projelendirilen Şelale Premium Residence, 6’şar katlı 9 blokta, 216 bağımsız rezidans tipi daireden oluşmuştur. Proje, ulaşım imkanları, kaliteli ve fonksiyonel tasarımları, depreme dayanıklı inşa edilmesi, alışveriş ve eğlence merkezlerine yakınlığı, sosyal tesisi, otoparkı ve güvenlik hizmetleri gibi avantajlarıyla Çekmeköy bölgesinin gözbebeğidir.

Şelale Premium Residence ile stresten uzak, maksimum konforlu bir yaşam yanı başınızdadır
Şıklığın ve zerafetin her yanda hissedildiği projede, daha sitenin kapısından girerken ayrıcalıklı bir dünyaya adım attığınızı fark edersiniz. Şelaleleri seyretmenin eşsiz mutluluğuna masmavi havuzda yüzmenin ya da havuz kenarında bir şezlonga uzanarak içeceğinizi yudumlamanın keyfi eklenir. Stresten uzak, maksimum konforlu bir yaşam yanı başınızdadır. Sevdiklerinizle ve seçkin komşularınızla birlikte hayatın tadını çıkarabilirsiniz.

 Şelale Premium Residence nerede


Daha Büyük Görüntüle