Şelale Village Taşdelen Nerede

Şelale Village Taşdelen Nerede sorusuna haberimizde cevap aradık

Şelale Village Taşdelen Nerede

Dap yapının toplu yaşam konutlarından biri olan Şelale Village ,16.500 m² lik alanda 46 villadan oluşan ve 11 ay gibi kısa bir sürede bitmiş olup insanlara rahatlık ve huzur verici 5 yıldızlı bir tatil köyü konforunu yaşatacak bir proje olarak planlanmış ve çok kısa bir sürede hayata geçirilmiştir. Dap yapı bu projesinde doğanın muhteşem güzelliklerini ön planda tutup insanlara şehir stresinden uzak bir yaşam sunmuştur. 

İstanbul' un yoğun temposunda geçen yaşamınıza kalıcı bir mola verdirebilecek nitelikte tasarlanan Şelale Village, doğa ile iç içe ancak tam konforlu bir ortam sunuyor. 11 ay gibi kısa bir sürede tamamlanan proje 16.500 m²’lik alanda 46 villadan oluşuyor.

5 yıldızlı bir tatil köyü konseptiyle hayata geçirilen Şelale Village' de iki yanı ağaçlık yürüme yolları, şelaleler, çocuk oyun alanları, pergolalar, spor alanları site içindeki keyif duraklarınız olacak. Dinlenecek, eğlenecek, spor yapacak ve Lotus Club' ta kendinizi her zamankinden daha sağlıklı ve formda hissedeceksiniz.

Şelale Village Taşdelen Nerede?


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: DAP Yapı Şelale Villaları

 

Ulaşmak için,

Merkez
Dap Yapı Adres: Çobançeşme Cad. Şelale Evleri  Kağıthane / İSTANBUL
Dap Yapı Tel : 02122956188
Dap Yapı Faks : 02123214053
Dap Yapı Email : info@dapyapi.com.tr