Selçuklu Evleri satılık

İstanbul Sultanbeyli'de hayata geçirilen Selçuklu Evleri satılık daire büyüklükleri 114 metrekare ile 171 metrekare arasında değişiyor

Selçuklu Evleri satılık

İstanbul Sultanbeyli'de hayata geçirilen Selçuklu Evleri satılık daire büyüklükleri 114 metrekare ile 171 metrekare arasında değişiyor. Yapı Yatırım ve Aziz Gayrimenkul güvencesi ile inşa edilen Selçuklu Evleri 13 bin 935 metrekare alan üzerinde yükseliyor. 193 adet daireden oluşan Selçuklu Evleri'nde 2+1 ve 3+1 konut tipleri yer alıyor. 

Selçuklu Evleri ayrıcalıkları 
- Açık otopark
- Basketbol sahası
- Çocuk oyun alanları
- Göl
- Güvenlik
- Kafe
- Kamelya
- Kameralı güvenlik
- Süs havuzu 
- Voleybol sahası 

Selçuklu Evleri satılık

Selçuklu Evleri satılık fiyatlarının 250 bin lira ile 347 bin lira arasında değişmesi bekleniyor. Projede yüzde 30 peşinat ile firma bünyesinde 29 aya kadar sıfır faizle vade yapılıyor. Aynı zamanda banka kredisi kullanılabiliyor. Proje detayları için satış ofisinden bilgi alabilirsiniz. 

Selçuklu Evleri İstanbul Sultanbeyli'de hayata geçiriliyor. TEM Sultanbeyli gişelerine 3 dakika uzaklıkta yükselen projenin çevresinde hastane ve alışveriş merkezleri bulunuyor. Konumu ile dikkat çeken Selçuklu Evleri yakın zamanda tamamlanması planlanan Üsküdar - Çekmeköy metro hattı ile daha değerli hale gelecek. 3 bloktan oluşan Selçuklu Evleri teslimlerinin 2016 yılı içerisinde yapılması planlanıyor. 

Selçuklu Evleri satılık

Selçuklu Evleri adres bilgisi : Adil Mahallesi Hamidiye Caddesi No : 82 Sultanbeyli - İstanbul 

Selçuklu Evleri iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0216 457 34 34
Web adresi : selcukluevler.com
E-posta adresi : info@selcukluevleri.com

Firma Bilgisi: Yapı Yatırım - Aziz Gayrimenkul
Proje Bilgisi: Selçuklu Evleri