Selçuklu Vadi Sancaktepe!

Selçuklu Vadi Sancaktepe projesi Selçuklu Turizm ve İnşaat güvencesi ile hayat buluyor

Selçuklu Vadi Sancaktepe!

Selçuklu Vadi Sancaktepe projesi Selçuklu Turizm ve İnşaat güvencesi ile hayat buluyor. İstanbul Sancaktepe'de hayata geçirilen Selçuklu Vadi projesi Aydos Tepesi'nde yükseliyor. 

2017 yılı Haziran ayında teslim edilmesi planlanan Selçuklu Vadi Sancaktepe fiyatları ve ödeme seçenekleri henüz belirlenmedi. Proje Selçuk Ecza Holding çalışanlarına özel satışa çıktı. Resmi satışların ise önümüzdeki Mart ayında başlaması bekleniyor. 

 

Selçuklu Vadi Sancaktepe!

 

Selçuklu Vadi Sancaktepe projesinin ev sahiplerine sunduğu sosyal donatılar arasında; açık yüzme havuzu, yürüyüş parkuru, kapalı otopark, çocuk oyun alanları, güvenlik, sauna, restoran, kameralı güvenlik bulunuyor. Projede dairelerde ise çamaşır odası ve ebeveyn banyosuna yer veriliyor. 

29 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde inşa edilen Sancaktepe Selçuklu Vadi, 1+1, 2+1, 3+1 nitelikli alanları 70 metrekare ile 204 metrekare arasında değişen 439 adet konuttan oluşuyor. Haziran 2017'de teslim edilmesi planlanan Selçuklu Vadi projesi Rings İstanbul ve Rings AVM'nin yanında yükseliyor. 

 

Selçuklu Vadi Sancaktepe!

 

2017 yılında faaliyete geçmesi planlanan Üsküdar - Sancaktepe metro hattı ile yıldızı parlayacak olan projenin Marmaray ve diğer raylı sistemler kolay ulaşım imkanı olacak. Selçuklu Vadi Sancaktepe, Çekmeköy, Ümraniye ve Kartal üçgeninin tam merkezinde yükseliyor. 

Fiyatları ve ödeme seçenekleri açıklanmayan Selçuklu Vadi projesinin Mart ayında satışa çıkarılması planlanıyor. Projede ön talep süreci devam ediyor. 105 bin metrekare inşaat alanına sahip olan proje Selçuklu Ecza Holding A.Ş'nin şirketi Selçuklu Turizm ve İnşaat imzası taşıyor. 

"Selçuklu Vadi Sancaktepe!" Başlıklı Haberin Galerisi

Selçuklu Vadi Sancaktepe!

Selçuklu Vadi Sancaktepe!

Selçuklu Vadi Sancaktepe!

Selçuklu Vadi Sancaktepe!

Firma Bilgisi: Selçuklu Turizm ve İnşaat
Proje Bilgisi: Selçuklu Vadi