Selective Blue Kartal!

Selective Blue Kartal projesi, Alper İnşaat ve İtibar İnşaat güvencesi ile İstanbul Kartal'da hayata geçiriliyor

Selective Blue Kartal!

Selective Blue Kartal projesi, Alper İnşaat ve İtibar İnşaat güvencesi ile İstanbul Kartal'da hayata geçiriliyor. İstanbul'un en değerli bölgelerinden biri haline gelen Kartal'da yükselen proje deniz ve Adalar manzarasına hakim konumu ile dikkat çekiyor. 7 bin 790 metrekarelik arsa alanı üzerinde kurulan Selective Blue Kartal, 23 katlı 2 bloktan meydana geliyor. Projede toplam 206 adet daireye yer veriliyor. Selective Blue Kartal teslimlerinin ise 2018 yılı Mayıs ayında yapılması bekleniyor. 

 

Selective Blue Kartal!

 

Kartal sahilde yer alan proje, metro ve metrobüs bağlantılı, Sabiha Gökçen Havalimanı'na, AVM'lere, sağlık ve eğitim kurumlarına yakın konumda yer alan proje konfor ve eğlenceyi bir arada sunuyor. Daire alanları, teslim tarihi ve fiyatları henüz belirlenmeyen Selective Blue Kartal'da ön talep süreci başlamış durumda. 

 

Selective Blue Kartal!

 

Selective Blue projesinden konut sahibi olacaklara sunulan sosyal olanaklar arasında; adalar manzarası, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, deniz manzarası, güvenlik, kafe, kameralı güvenlik, kapalı yüzme havuzu, sauna, sinema, fitness ve süs havuzu bulunuyor. Projenin dairelerinde ise ısı pay ölçer ve merkezi ısıtma gibi özellikler yer alıyor. Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun koşullarda hayata geçirilen Kartal Selective Blue projesinde ön talep süreci devam ediyor. 

 

"Selective Blue Kartal!" Başlıklı Haberin Galerisi

Selective Blue Kartal!

Selective Blue Kartal!

Selective Blue Kartal!

Selective Blue Kartal!

Firma Bilgisi: Alper İnşaat - İtibar İnşaat
Proje Bilgisi: Selective Blue