Selective Port adres bilgileri

Selective Port adres bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz

Selective Port adres bilgileri

Selective Port adres bilgilerine geçmeden önce projenin özelliklerinde bahsedelim. Selective Port projesi Alper İnşaat tarafından Kurtköy'de inşa ediliyor. Alper İnşaat tarafından hayata geçirilen ve Kurtköy'de yer alan proje 320 adet daireden meydana geliyor. Selective Port 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerden oluşuyor. Daire büyüklükleri 66 metrekare ile 160 metrekare arasında değişiyor. Selective Port teslim tarihi olarak da 2016 yılı veriliyor.

Yüzde 72'si açık alanlara, 548 metrekaresi ise kapalı sosyal tesise ayrılan Selective Port Kurtköy'de 87 adet 1+1, 119 adet 2+1, 103 adet 3+1 ve 11 adet 4+1 daire bulunuyor.

Selective Port projesi sosyal imkanlar
Açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, sinema, yürüyüş parkuru ve kapalı otopark ile birlikte suna da bulunuyor.

Selective Port nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Selective Port Kurtköy'de hayata geçiriliyor. Selective Port projesi TEM ve E5'e 5, Metroya 7, Kartal, Deniz Otobüsü ve Hızlı Feribot İskelesi'ne 15, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 10 dakikalık mesafede yer alıyor.

Selective Port adres bilgileri: Evliya Çelebi Caddesi Kurtköy-Pendik/İstanbul
Selective Port iletişim bilgileri
Telefon :0216 420 86 86
Web :http://selectiveport.com/
E-mail :info@alperinsaat.com.tr

"Selective Port adres bilgileri" Başlıklı Haberin Galerisi

Selective Port adres bilgileri

Selective Port adres bilgileri

Selective Port adres bilgileri

Selective Port adres bilgileri

Proje Bilgisi: Selective Port